youtube kanalı açmasındaki tek amacı,türkiyedeki sevmediği insanlara "bakın ben abdye yerleştim,hepinizden daha iyi yaşıyorum"imajı vermek olan youtuber.

evet kaliteli bilgiler veriyor ama verdiği kadar boş konuştuğu da oluyor.
devamını gör...
boş ve egoları kollarından daha fazla şişmiş fitness antrenörü. anatomi konusunda canan karatay'a kafa tutuyor. beni bir gülme alıyor.
devamını gör...
adam değil. tek yumruğuma bakar
devamını gör...
yukarıda adam değil,tek yumruğuma bakardan tut egolu diyen insanları rahatsız eden insandır.sorsanız çok eğitimlilerdir fakat savaş cebeci'nin aldığı eğitimin yüzde 1'ini alamazlar.yurt dışına çıkamamanın yarattığı bir hasetlik olsa gerek.
devamını gör...
bu adamın ailesi varlıklı baya yoksa sen besyo oku marmara'da sonra ne kadar iyi olursan ol yurtdışına çıkman imkansız ailesindeki paradan geçinip yurtdışına çıkıp onun üzerine birşeyler koyan birisi.yani kendiside hayat zorluğunu çekmiş yaşamış biri değildir.
devamını gör...
buna ne oldu da durmadan ateistlere sallamaya başladı anlayamadım ? kaliteyi her geçen gün aşağı çeken, yinede hala sevdiğimiz bir insandır.
devamını gör...
"herkese bol şans" dileyip ardından "haah-hah-hah-hah" şeklinde gülen fitness trainer.
devamını gör...
gün geçtikçe soğuyorum. eskiden, yeni video çıkarır çıkarmaz izlerdim. ama şimdi, hani o videolar'daki küçük resim var ya videoyu açmak için, he işte ona tıklamaya bile üşeniyorum videolarının. boş boş videolar çıkarıyor hiç anlamıyorum. evet.
devamını gör...
yalnız yaşamaktan kafayı yemiş ağır meczup. anlatılan konu uzayda yaşam olsa dahi, ben iki üniversite bitirmiş kizyoloji okumuş biri olarak diye meseleye giriş yapma potansiyeline sahip tuhaf bir organizma. adamın cringe ligini anlaatmaaya kalksam epey uzun bir yazı olacak. videolarını izleyip ciddiye alanlar daaa kesinlikle normal olamaz. hayal aleminde yaşayan kendini zengin aristokrasi sınıfında sanan psikoloji bitirme tezi kişilik.
türk fitness camiası tamamıyla meczuplarin elinde. akıl ve ruh sağlığı yerinde birini göremezsiniz.
devamını gör...
şahsi fikirlerine katılıp, katılmamak hakkında yorum yapmamakla birlikte gayet samimi ve içten olduğunu düşündüğüm türk fitness hocası, youtube kanalı sahabi.

kanaatleri özünde kendisini bağlar, kaldı ki ifade özgürlüğünü aşan tek bir cümlesini de ben görmedim en azından. fakat hani sanki kültürünü unutmamış hissi barındırıyor ben de. nedendir bilinmez.
devamını gör...
fitness hocası olan kişi.
devamını gör...
arkadaşlar meraba!
bazılarınız soruyor neden sürekli kolunu gösteriyorsun, e var da gösteriyoruz. hah hah hah hah hah!
herkese, bol şans.
devamını gör...
youtubeda spor ve fitnessla alakalı videolar palaşan kanal.

1 youtube 605 bin abone
1 www.youtube.com/c/SavasCebe...
2 instagram 60 bin takipçi
2 www.instagram.com/realsavas...
3 site
3 www.savascebeci.com/
4 eposta
4 [email protected]
devamını gör...
jahrein ile kavgasını duyup bir iki videosuna baktığım fitness'ci youtuber. jahrein, "%50 islam, %50 ateizm-deizm doğrudur. %50 gibi yuksek bir risk alip cehennemde yanmak mantiksizdir." argumanli videosuna istinaden "kardeism taam kas konus, nasil basilir onu konus ama bu konulara girme." gibi gayet yapici bir yorum yapmis ve bunun uzerine de bu agabeyimiz kitlesi ile jahrein' e saldırmış ve ona hakaret eden videolar çekmiştir.
devamını gör...
yaptığı bazı konuşmalarla yaşından beklenen olgunluğa sahip olmadığını gösteren garip kompleksleri olan vücut gelistirici.

mesela savaş cebeci'nin boks sporuyla ilgili bir hüneri marifeti yok. kum torbasına yumruk atıyor. çoluğu çocuğu bakın ben boks da bilirim, kimse bana yumruk atmayı, boks yapmayı bilmediğimi söylemesin! engellerim! diye tehdit ediyor...
sonra başka bir videosunda arkadaşlar ben dövüşçü değilim. herkesi döverim diye bir iddiam da yok ama kimse bana 70 kiloluk (profesyonel bile olsa) bir boksörden dayak yiyeceğimi söylemesin. 70 kiloluk adamdan da dayak yemem. 120 kiloyum arkadaşlar ben... şeklinde gereksiz gereksiz konuşan kasılıp kasılıp duran bir sporcu...

adam hayatında 70 kilo bir boksörle antrenman dahi yapmamış o yüzden rahatça konuşuyor. ringde adamın kalıbına kıyafetine, kaslarıa bakılmadığını bilmediği için konuşuyor.

çok kısa bir anımı anlatayım.
bizim de boks salonumuzda henüz boksa yeni başlamış iri kıyım dev gibi bir arkadaşımız vardı. 76 kilo sikletinde bir arkadaşımıza istediğiniz kadar iyi yumruk atın ben hissetmem bile deyip duruyordu.
hocaların gözden kaybolduğu bir vakit bu arkadaş ringe çıkıp dövüşmeye yeltendi.
10 aaniye sürmedi bile 120 kiloluk dev gibi adam kendisinin yarısı kadar olan bir adama nakavt oldu. kendine gelemedi. ambulansla hastaneye kaldırıldı. sonra da bir daha salona uğramadı.

boks sporu sert adamların, külhanbeylerinin, kabadayıların, kalıbına güvenenlerin vb. sporu değildir.
sokakta kendinden kiloca zayıf olan vatandaşı kalıbınla ürkütebilirsin. kollu kuvvetlisindir vurup indirebilirsin de.
ama ring başka bir yerdir. adamın aklını alırlar. beynini burnundan akıtırlar. hafif siklet/ orta siklet adam yeaaa. o bana 50 kere vursa ne olur ben bir tane oturtsam defteri kapanır. diye düşünürsünüz. ama sorun şurada ki karşındaki adama vuramıyorsun işte. çünkü karşında sabit bir kum torbası yok. hareketli, acemi birinin yumruğunu kolaylıkla savuşturan, yumrukları ise genellikle adresini bulan hareketli, teknik ve senin bin türlü açık veren biri olduğunu görüp değerlendiren, nokta atışıyla seni yere serebilecek biri var...
savaş cebeci ve onun gibi hantal, yani dövüşmek için son derece ağır hareket eden ve aslında dövüşmeyi filan da bilmeyen adamların dövüşçüler hakkında yapacakları açıklamaların ciddiye alınır bir tarafı yoktur.
savaş cebeci bu konuda kendini kandırmaktan başka bir şey yapmıyor...

tüm bunların dışında geçmiş yıllarda vücut geliştirme sporu hakkında çektiği ders niteliğinde, bilgilendirici videoları bu alanın sporcuları hakkında çok kıymetlidir.
o yüzden lütfen herkes kendi işini yapsın.
savaş cebeci eğer dövüşçülerden dayak yemeyeceğine çok eminse gitsin işi bu olan müsabık, dereceleri olan herhangi bir amatör orta siklet adamla kapışsın.

görelim ne oluyor hali...
devamını gör...
bu adamda bir terslik var diyordum haklıymısım dedirtendir. feleğin çemberinden geçen hayatta başarılı hiçbir insanda bu denli çiğlik gorülmez, çocuk gibi milletin karısına kızına dil uzatmaz. abd'ye yerleşmek için yaşlı kadınla evlenen ayak işlerini yapan siradan birisiymiş. hatta issizlikten gaylara masaj yapan birisi. oğlum sen kim iş adamlığı kim lan şirketim dediği yer ve araba kendisinin değil ispatlandı. türk erkeği niye boyle la asdfghjgkh. oğlum dürüst olun işçiysen işçisin insan ol yeter gerisi allah'ın takdiri. steroitle yaptığı vücut bile düzgün degil daha önce yazmiştım. ailesi olmasa bir dikili taşı olmayan sıradan birisi. jahrein fani değilim youtuber takip etmiyorum ama adam iyi yakalamış. kimseye inanmayın türk insanının ezikligini gösteren iyi bir örnek bu adam. rezil hayatı yalan sıradan bir türk erkeğidir.
devamını gör...
son derece egoist, itici ve boş birisi. youtube'daki videolarında gıcık gıcık konuşan itici bir fitnessçı. savaş cebeci; jahrein ve savaş cebeci gibi değerli yayıncılarla yok yere kavga etmiştir.
resmi internet sitesi: www.savascebeci.com/
instagram: instagram.com/realsavascebeci/
youtube: youtube.com/@SavasCebeci
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
hayatında hiç gerçekten kavga etmemiş bir insan sadece kendinden kiloca az olan birini dövebilecegini zanneder.
bakın beyler samimi tavsiye vereyim, bunu herhangi bir tripte değil samimane söylüyorum. çok fena dayak yersiniz. olan iki kuruşluk özgüveninizde yerle bir olur.
hele ki burda profesyonel olarak dövüş sporu icra eden birinden bahsediyorsak. bu insanların sıkıntılı tarafları şuradan geliyor. kişi 120-130 kg güçlü kuvvetli olabilir lakin o gücü devam ettirme kondisyonu diye bir şey var. profesyonel sporcunun yüzde 90-95 oranında bir baskıyı sana dakikalarca devam ettirebilirken sen buna mukabil maksimum gücünü en fazla bir kaç saniye devam ettirebilirsin. sonra laktik asitten tüm kasların kasılır korku ve panik ile betona dönersin tam manasıyla kum torbası vaziyeti alırsın.
dramalari nedense yaşım ilerledikçe çok sevmeye başladım ama bunun mantık olarak tutarlı bir yanı da olması lazım. ben 272 kg deadlift 260 kg squat 180 kg bench press yapabilen bir insanım kilom ise 100 kg dan fazla.
karşıma profesyonel bir dövüşçüyu bırak 70 kg freestyle güreşciyi çıkart içimden geçmesi 15-20 saniyesini alır. ve benim güreş yapamadıgimi veya dövüşme tecrübem olmadığını düşünüyorsanız ekstrem bir yanılgıya düşersiniz.
kaldı ki yumrukları saatte 5 km hızla müthiş derece kötü bir teknik ile hilkat garibesi bir kardiyovasküler dayanıklılık ile savaş cebeci 28 yaşında hala hazırda aktif dövüsen bir mma dövüşçüsunu bir de bak sokak kavgasından alabileceği iluzyonunda. abi s**ertirler hayatınız kayar.
hayatım combat sporları ile geçmiş ve hâlâ hayatımı spordan kazanıyorum bir şeyi hayatını vererek icra etmek ne demek aklınız alıyor mu sırf güçlüyum diye profesyonel bir dövüşçüyu tartaklayabilecegini düşünmek hayatında böyle insanlarla dövüşmemis insan saçmalığıdir. kaldı ki savaş cebeci brüt güç olarak sadece kendi hayal dünyasında yaşayan olmamış ham bir karakter. söylediği şeylerin o kadar büyük bir kısmı yalan ki.
76 kg ile curl yapıyorum diye övünüyor ben profesyonel bilek güreşcisiyim 76 kg'dan daha fazlası ile sadece sağ elimin cupping kuvvetini çalıştırıyorum eğer bu bir güç belirteciyse ki 76 kg curl yapıyor diye karşısında kanlı canlı farklı açılardan dakikalarca hiç durmadan baskı uygulayacak bir insanı tartaklayabilecegini da düşünüyor.
acınası bir adam abi yemin ediyorum başkası adına utanmanin dorugunu yaşatan çok acınası bir insan.
devamını gör...
#2359441

bakın neredeyse tam bir yıl olmuş..
biz bunu söyledik. savaşçığım.

millet 120 kiloluk adamın bir an için bir dövüşçüyü dövebileceğine inandı.
bu arada kaan da savaşın dövüsebileceği en layt dövüşçüdür..
kaanın karşısına kendi sikletinde sağlam bir boksör çıkart.
mesafe kontrolü faktörü, refleksler, çıplak el işe girdiğinde kaanın rakibini bacaktan yakalayıp yere indirmeye yönelik o hareketine süratli bir biçimde cevap olarak gelecek olan bir iki sağlam aparkat (alttan çeneye, yüze atılan yumruk) o anda kaanın fişini çeker. rakibin bacağına doğru yöneldiğinizde ister istemez yüzünüz açık hedeftir. tabii savaş'ın dövüşle bir alakası olmadığı için kurbanlık koyun gibi devrilip gitmiş..
devamını gör...
ilyaaağğss..

ah be abim be ne gerek vardı.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"savaş cebeci" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim