yakan ablalardan değil yaktıran abiden paranın kaynağını sorduğumuz gün güzel günler göreceğiz.

twitter.com/tele1comtr/stat...
devamını gör...
salak ablalardır.
dünyanın en zengin insanı olsam yine de parayla bir şey yakmam.
devamını gör...
bazıları o parayı 4 gün çalışarak kazanıyor bazıları'da yakarak kül ediyor adaletini si....m dünya
devamını gör...
saatlerce tokatlamak istediğim insanlardır
devamını gör...
merkez bankası para koruma kanununa göre suçtur.

kimin umurunda bilmiyorum ama.
devamını gör...
eminim gerçek bir emekle kazanılmış, hakkaniyetli bir çalışmanın ürünü bir para değildir. çünkü tüm milli değerleri bir yana insan, ne kadar cahil ya da aptal olursa olsun kendi emeğini unutmaz.
devamını gör...
yaptigim en ucuz is 2000 benjamin civarindayken benim bile yapmayacağım eylem.
devamını gör...
hem o parayı yakacak, hemde sigara içecek kadar beyinsiz bir mal evladısın. 10 yıl sonra akciğer kanserine yakalanıp, kurtulma şansının %2 olduğunu öğrenince bakalım paraların gelip seni kurtarabilecek mi ?
devamını gör...
ahlaksızlığın, görgüsüzlüğün timsali olan yaratıklardır.
devamını gör...
bir sonraki ile burunlarına line çekiyorlarsa kafa yapan kızlardır.
devamını gör...
sahte paradır lan o dediğim başlıktır. vay anasını ne uyanık bir kardeşsin dediğinizi duyar gibiyim. ama sosyal medyada ün kasmak için bu tarz sinsinsi numaralar arada bir yapılır. her zamanda tutar.
devamını gör...
şimdi sigara yaktıkları 200 lira için yaşlılıklarında neler neler yapmaya razı olacak kişilerdir ama o zaman 200 tl verecek kişi olmayacağından 20 lira için yine o aynı neler neleri yapacaklardır.
devamını gör...
bence yakabilir, para onun sigara onun. dağılın sözlük.
devamını gör...
para yakmanın/yırtmanın kanunda bir cezası yok ama devlet isterse bu kişilere kamunun ortak değerlerine (atatürk ve para) hakaret davasıyla gerek duyarsa dava açabilir.

/

"ülkenin ekonomik durumuna bağlı olarak değeri zaman içinde azalan ya da çoğalan para tck.nun 145.maddesinde sözü edilen egemenlik belirtisi (hakimiyet alameti) sayılamaz. bu maddedeki egemenlik belirtisinin ancak bayrak gibi milli renkler, sancak ve istiklal marşı gibi değeri ölçülemeyen manevi kavram olarak düşünülmesi gerekir" (12). "sanığın 1000 türk lirasını yırtmaktan ibaret olan eyleminde, kağıt paranın hakimiyet alametinden sayılmaması nedeniyle tck.nun 145. maddesindeki suçun unsurları yoktur" (13).
devamını gör...
sözlükte küfür yasak olmasaydı, şunları yazardım:.............................................................................................................................................................................................şimdilik sadece mahalle yanarken saçını tarayanları kınamakla yetiniyorum.
devamını gör...
yani niye ki
devamını gör...
insanların çoğu görgüsüz zaten. kimi zaman böyle, kimi zaman kıyafetle, kimi zaman arabayla vs vs gidiyor işte. onların bir dünyası var her şey tam olarak oturuyor her şey çok net. gerçek hayatta ise hiç bir şey net değil aslında. tam emin olma durumu yaşayan insanlar ya kandırılıyordur ya da kendilerini kandırarak yine kandırılıyordur.
devamını gör...
vizite 200 tl dir.
devamını gör...
şişko yenge 27 doların flexini yapmış. bu da bir başarı bence.
devamını gör...
seks işçidir. net.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"200 tl ile sigara yakan ablalar" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim