kaynak
afganistan’da bumeydana gelen 6,1 büyüklüğündeki deprem sonucu en az 1000 kişi hayatını kaybetmiş, yüzlerce kişi de yaralanmış.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
güzel şeylerde oluyor. eksi 1000 afgan. yetmez ama evet.
devamını gör...
yukarıda insanlıktan nasibini almamış bir adet ırkçı içeren başlık. yahu siz nasıl insansınız? insan mısınız ya da? bu ülkeye gelen afgan'a da suriyeli'ye de özbek'e de ben de kızıyorum. siktirsin gitsinler diyorum ama afganistan'da olan bir depremde hayatını kaybeden küçücük el kadar bebekten haz duymak? siz hastasınız. başka türlü de bir açıklaması olamaz. cidden hastasınız.
devamını gör...
oh iyi olmuş diyenler sorarım size açık giyindi diye afganlar kadınlara her şeyi hak görüyor ya ee siz de afgan diye her şeyi onlara hak görüyorsunuz internette yorumları okudum tiksindim çoluk çocuk suçsuz bir sürü insan var yazık çok yazık..
devamını gör...
üzülemediğim deprem. üzülmek zorunda değiliz. onlar izmir'de deprem olduğunda ne kadar üzüldüler peki ? sormak lazım yukarıda duyar kasan h*manistlere.
devamını gör...
oradaki evler zaten sıkıntılı iyi ki 7 ve üzeri olmamış felaket olurdu.
devamını gör...
1000 tane gereksizin öldüğü deprem. şu ortadoğu komple yok olsada şu yaratıklardan kurtulsak!
devamını gör...
bu ülkede tedavi edilmesi gereken çok zihnin olduğunu gösteren başlık. dostum; umarım ananızı babanızı çocuğunuzu enkaz altında kaybedersiniz; yetmedi; ölülerinizle dalga geçerler. umarım.
devamını gör...
sevinenler görüyorum. adamlar evsiz kaldılar daha çok gelecekler şimdi. hiç göremiyorsunuz hiç. hatta insalığa dair çok bir inancım ve merhametim kalmamasına rağmen birazcık üzüldüm gibi... ama türklere hakaret eden afgan kız aklıma gelince yine nötr oluyorum.
devamını gör...
sen zamanında 7.4'ü unutma diye pankart açıp bezirganlığını yaparken sözde şeriatla yönetilen bir yerde deprem olunca yapılan yorumları kuzu kuzu sineye çekmek zorundasın qanqa.
insan insandır, özellikle cehalet kaynaklı ölümler beni her zaman üzer. onlara rahmet diliyorum.
depremden dolayı ölenler denir de aslında;
cehaletten
para hırsından
hırsızlıktan
dolayı ölümdür onun adı.
inanmıyorsan p*tperest japonya'daki depremlerin şiddetine bak, kayıp sayısını karşılaştır.
ancak o iğrenç nefretiniz öyle ulaşılmaz bir noktada ki insanlara saldırmak için "orada 1000 kişi öldü pis ırkçı" argümanı sizi kurtarmaz.
herkese ırkçı diye diye o kelimeyi bile ayağa düşürdünüz, kör cahiller sizi be!
daha yaratıcı olun.
devamını gör...
buradan
bir de yardım istemişler utanmadan. pislik köpekler insanlığın 1 numaralı düşmanısınız, medeniyete düşmansınız utanmadan bir de uluslararası toplumdan yardım istemişler.
devamını gör...
vefat eden kadın ve çocuklara rahmet diliyor, ölen erkekler için de gebersinler diyorum.

10 milyon erkek afgan aynı anda telef olsa dahi üzülmem.

gözümde ne insan, ne de bir hayvanlar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"22 haziran 2022 afganistan depremi" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim