dünyada sadece bu ülkede yaşanabilen hadise...
devamını gör...
dönemin çevre ve şehircilik bakanı "yanlışlıkla" açıklanan sayının 3 katı kaybımız olduğunu itiraf etti ve kendisi istifayı geçtim, istanbul büyükşehir belediye başkanı olmak üzere aday yapıldı iktidar partisi tarafından.

muhalefet? en ağır yıkımı yaşayan hatay'da dönemin belediye başkanı yine aday yapıldı. neden mi istifa yok? iktidardan önce muhalefete bakmak lazım.
devamını gör...
halk memnun ki devam ediyorlar. yazıklar olsun...
devamını gör...
akape gibi yüzsüzlerin istifa etmesini beklemekte ?
ne biliyim........................?
birşey diyemiyorum.
devamını gör...
51 binden çok daha fazlasını maalesef kaybettik .
devamını gör...
zamanında insanları kışkırtıp kentsel dönüşümü protesto ettirenler, rant falan diyerek altını oyanlar bir bakıma bu 51 bin kişinin katili sayılırlar.
devamını gör...
şaşırmadım. milletimiz neydi ki seçilenler farklı olsun.
devamını gör...
afganistan'da bile olmaz. utanma duygusunun top yekün imha edildiği türkiye'de olur ancak.
devamını gör...
bir rte başarısıdır.
devamını gör...
orta doğu çöplüğünde, bok çukurunda sıradan bir gün.
devamını gör...
türkiye'de iyi birşey yapılmışsa sahiplenen insan çok olur ama birşeyler ters gittiyse kimse sorumluluk almaz. 50 liraya ufacık bir çeşme takılsa bir yere ondan daha maliyetli olacak şekilde her yere koca koca pankartlar asıyorlar heryere bakın biz çeşme yaptık diye, şu projede başarısız olduk bu proje için verdiğimiz sözü tutamadık diye billboardlara pankart asan, kameralara basın açıklaması yapan var mı?

biri çıkıp benim imar affım yüzünden oldu dedi mi. dükkanında yer açmak için kolon kesen işletme yanlış yaptım diyor mu. fazladan kat çıkan, malzemeden çalan inşaatçı müteahhit sorumluluk alıyor mu. ben hesaplama hatası yapmışım diyen mühendis var mı? biz düzgün denetleme yapmadık diyen var mı peki. kime sorsan işini iyi yapmış. herkes bu kadar mükemmelken bu sonuç neden oldu peki, tabi ki dinle yönetilen ülkede kaderden oldu.

kim istifa etsin allah mı?
devamını gör...
bence tanım yetersiz ve eksik;
üstüne üstün seçimde oy vermezseniz yardım etmeyiz diyerek alenen tehdit ettiler.
devamını gör...
bunu biz ilk çorlu tren faciasında yaşamıştık 1 makinist ve bir makasçıyla olayı paketlemediler mi?

bu ülkenin makus talihi bu, kimse japonya gibi olmamızı beklemiyor ama en azından yeter artık koca ülkenin aptal yerine konduğu.
devamını gör...
sorumluları en ağır şekilde kınıyorum.
devamını gör...
lan burası japonya mı dedirten tespit. bizimkiler için 51 bin kişinin ölümü yeni rantlar için sürpriz bir kapıdır sadece.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"51 bin kişinin ölüp kimsenin istifa etmemesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim