7.6 depreminden sonra az önce duyurulan 4.5 büyüklüğünde bir deprem daha oldu. felaket kötü bir gün, umarım yaralıların sayısı artmaz.
devamını gör...
koca şehir yıkılmış nasıl bir felaket bu?
devamını gör...
artçı sarsıntılar yüzeye çok yakın olduğu için çok ciddiye alınması gereken bir durum var ortada. ortalama 5 dakika da bir yüzeye çok yakın artçılar oluyor ve şiddetini daha yüksek hissettiriyor. ortalama derinlik (1.4 km ile 5 km) arasında olup risk barındırıyor. bağımsız yüksek büyüklükte bir deprem daha olabilir.
devamını gör...
earthquake.usgs.gov/earthqu... burdan dünya üzerinde olan depremleri anlık takip ediyorum. sayfada neredeyse sadece türkiye var ve hepsi 3.5 üzeri depremler. kandilli'nin twitter hesabından da bakıyorum. durmuyor arkadaş durmuyor.
bu nasıl bir felaket bu nasıl bir deprem fırtınası anlamak mümkün değil. kafayı yicem. bitsin bir an önce bugün. enkaz altında olan, kurtaran/kurtarılan herkes tehlikede. bu nasıl bir gün bu nasıl bir kıyamet. kmlerce uzakta alt üst oldu psikolojim. ordakileri düşünemiyorum bile.
devamını gör...
yaklaşık yarım saat önce 5.3 büyüklüğünde bir deprem daha meydana gelmiş maalesef..
devamını gör...
uzun bir süre belki aylarca devam edecektir ufak da olsa. maalesef buna alışmak gerekir. yıkılmayan ve riskli binaların yakınlarında bulunmamak gerekir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"6 şubat 2023 maraş'ta artçı depremlerin devam etmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim