ürpertici mahlas. tüm sözlük alışkanlığını yerlebir ediyor. belki bir serserilik yapacağım, nickaltında sataşacağım... yapamıyorum. kendimi youtube'da slime videosuna abuk bir yorum yapmış "simge demirr" isimli 14 yaşında bir kullanıcıya sataşacakmış gibi hissediyorum. sonra kendime kızıyor ve her kendine kızgın birey gibi sahibinden'de karavan bakmaya başlıyorum.
devamını gör...
bu genellikle bu mecralara ilk kez atılan insanlar tarafından yapılan tür bir hareket. büyük cesaret takdir ediyorum.
devamını gör...
bakın bu balkon şeysi haklı. öyle göbeğini salıp balkondan konuşur ama bazen de iyi konuşur.

ama şöyle de bi şey var ki, meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. kimse kimseye garışamaz taam mı, o şu şegil nick alır taam mı bu bu şeğil nick alır. amma her ne kadar nick yoldaş hazretlerinin vermiş olduğu amma lakin ki öyle değildir. ezberlemem bu gadar.
devamını gör...
benim o kişi.
devamını gör...
ne zaman görsem elimi ayağımı titreten mahlas cinsi. abi ne cesaret ya, iti var kopuğu var. depresifi nihilisti var. ne cesaret!?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ad soyad kombinli yazar mahlası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim