yaran nick'lerin üçüncü dereceden akrabası olan nick'lerdir. bu yazarları anlamak tuhaftır.

aklıma gelenlerden biri ilkciranta. herhalde böyle yazılıyor bilmiyorum. ben genelde ilkcirinanta diye okuyom valla. daha kolay oluyor.

birde eski sözlükte eyvallahjallaah le küfüven ehad diyemeyen izlandalı vardı. bak yine ne olduğunu unuttum. birde eyvallah diyemeyen izlandalı demiş. ben de diyemiyorum ki zaten izlandalıya şaşırmadım. eyvallah diye okuyup geçiyorum.

bir de böyle tam okuyacak gibi oluyorsun "ben bunu okurum" diyorsun ama yine okuyamıyorsun. bunlara da verebileceğim örnek, leleylilalalulalamburleylilaplup var. bunu alan yazarın kafasını istiyorum işte. abicim/ablacım sen ne yaşıyon içinde?


bu yorma kısmının yanında beni kahreden başka bir nick grubu ise okuyunca"ne dedim lan ben şimdi?" dediğim nickler var. bu arkadaşlar da güldürürken değil de okuturken düşündürmeyi seçen arkadaşlar. mimarolmamhayatınıçizebileceğimanlamınagelir örneğin. abicim/ablacım, cancazım... senin amacın ne? müşterin çok mu dişliydi? senden nasıl bir istekte bulundu da isyan ettin? yoksa çok yeteneklisin dediler de yaşam koçu mu yapmak istediler seni? neden beni derin düşüncelere sokuyorsun nickinle? hem yarın bir gün zirve yapmaya kalksak ismini yazmaya kağıt yetmez.

işin özeti garip nickler almayın. ben onları okuyup çıkarım yapmaya çalışıyorum. yormayın beni.

edit: ucemak seni de unuttum sanma. tamam tamam unuttum ama neden ucemak neden neden? tersten okuyorum yine bir anlam veremiyorum. bütün tuşlara basarak level geçmeye mi çalıştın?
devamını gör...
(bkz: agzindakikanisilipistesimdikizandovuscu) var mı daha zoru dediğim başlıktır.
devamını gör...
başlığı açan yazar 1, ağızlı biri var 2, tuzlu biri var 3 ben varım 4.
devamını gör...
boşluk bırakmayan yazarlardır. yani şahsım değildir.
devamını gör...
uzun süren gözlem ve analizlerinin sonucunun başlık sahibine az önce farkına varma kafasının geldiği namühim realite.
devamını gör...
uzun olanlar.
devamını gör...
uzun ve bitişik olanlar.
devamını gör...
okumaya çabalamıyorum
geçen biri vardı,adı ekrandan taşıyor* nereye doğru yazıyorlar acaba?
devamını gör...
böyle saygısızlık olmaz ya. abicim gidin alın adam gibi bir mahlas. nedir bu abidik gubidik az sırıtmalık mahlaslar. hasta ediyor beni bu olay.
devamını gör...
daha kaç tane başlığa it's me yazacağım. ehheh.
devamını gör...
valentina nappi iyi çalışıyor o da. aklıma kötü kötü fikirler geliyor. pis fikirleri kovana kadar zihnim yoruluyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"okurken mahlası yoran yazarlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim