edit: sözlük kültürü hakkındaki fikrimi okumak isteyenler için bu entry’mi bırakıyorum. çokta uzak fikirli değiliz aslında #434598
edit2: dayı ne küfürü ne sansürü. diyorum ki sözlük kültürü kalsın, ana metni olmayan başlıklara uyarı gitsin. kıyaslama başlıklarına da razıyım. konuyu nasıl anladınız, onu anlamadım.

adamlar başlıklarla atışmaya falan başladılar. öncesinde zaten herkes kendini ispatlama çabasına giriyordu, gerçi hala sürüyor. “tanım” girilmesi mümkün olan başlıklarda aşağıya kayıyor haliyle. en azından küçük müdaheleler olsaydı çok mesut olurdum. sözlükte vakit geçirme eylemi, ilk kaydolduğum zamanlara kıyasla zorlaştı. sosyal medyamsı bir kıvama gidiyor.

kafa radyo gibi başarılı girişimleriniz varken önünüz gayet açık bence. bu şekilde yitmeyin. yazarlarda bu tür başlıklar ve entrylere rağmen iyiler. sözlük henüz yeni olduğu için domine etme şansınızda yüksek olur diye düşünüyorum.

son olarak yazarlar kıyaslanmaların yapılmadığı başlıklara, troll başlıklara, ana metni olmayan başlıklara girmeden takılabilir. ama bir süre sonra tanım gerektiren başlıklara rağbet azalacağından soğuyacaklardır eminim.

(bkz: kafa sözlüğe hikaye özelliği gelmesi)
devamını gör...
biz hiç yazmayalım bizim yerimize modlar yazsın o zaman dediğim rezalet gibi rezalettir.
devamını gör...
sözlük kültüründe başlıklarda tartışma olağandır ve insanların ilgisinin ne olduğu kimseyi bağlamaz. zaten formata aykırılık olursa ivedilikle müdahale ediliyor onun için katılmadığım istek.
devamını gör...
yerine getirilen gerekliliktir. bunu hem de nasıl yapıyoruz?
bölünerek. zaman dağılımı ile sözlüğü boş bırakmıyoruz.

neye rağmen?
awwww tanımım gettiiiğğ başlıgim uçtiiii foşik moderasyön diyenlere rağmen.

entryler içinde başlıkla alakalı bir yorum, bir düşünce... bir tanım kırıntısı aradığımız da oluyor. bulamazsak, yapacak bir şey yok...
devamını gör...
biz sözlükte sansür olmasın, kısıtlama olmasın diye mücadele ederken, ısrarla hâlâ sansür ve kısıtlamaya çalışanlar var. küfür etmiyor kimse, zaten etmemeli de. * zaten sözlüğü mottosu da küfürsüz sözlük. nedir bu her şeyi sansürleme ve kısıtlama arzunuz, hiç anlamış değilim. çok kısıtlamak istiyorsanız açın bir sözlük kendi kanunlarınızı koyun, bu kadar basit. bu sözlükte bir çok şeyi beraber başardık, olmaması gereken her şeyi yönetimle birebir konuşarak, olmadı başlıklar açarak düzelttirdik, sağ olsun onlar da anlayış gösterip, gerekli düzenlemeleri yaptılar. fakat bu sansür zihniyeti olduğu sürece burası olduğu yerde saymaya mahkum olur.
devamını gör...
modlar kafasına sıkacak dediğim başlıktır.

olum siz nasıl bir kafa yapısına sahipsiniz yahu.
başlıklara karışılıyor kızıyorsunuz.
karışılmıyor yine kızıyorsunuz.
kasmayın bu kadar tavsiyesinde bulunmak istiyorum.
isteyen istediği gibi takılsın.

haaa siz diyorsanız ki troll elemanlar benden çok oy alıyor ben bilgi giriyorum oy alamıyorum o zaman oy için yazmayın.


ayrıca sözlüğün başında bilgi içerikli yazmak verimli başlıklar açmak mecburidir mi yazıyor.
ne bu havalar ya salın insanları vallahi sinir oldum bana 87 yaşından sonra troll savundurtmayın.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"admin ve modların başlıklara müdahale etmesi gerekliliği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim