evet arkadaşlar var böyleleri. seçimden önce basıyor son parasını dolara ve şimdi kârda olduğu için zengin olduğunu zannedip seviniyor. ne yapsam buna karşı? acil taktik verin.
devamını gör...
sende 100 dolar değil 200 dolar alıp yatırım yap, karşılık ver:))
devamını gör...
parayla tokatla ama dolar olsun. altta kalma.
devamını gör...
benimdir. maaşımın euro kısmı dün yattı. öyle aman aman büyük bir meblağ değil ama; yattığı anda euro kuru 22 civarıydı bugün 25e geliyor dndjdj 24 saat olmadan hij biji yapmadan ikibin liraya yakın kazanmış oldum jdjdjdj alamancılara hak vermeye başladım, akp gitmesin daima başımızda kalsın. erdoğanın arkasındayık jdjdjdj
devamını gör...
aaa, ben şimdi zengin değil miyim? oysaki gürbetçi amcsmlar gelmiş bana da harçlık olarak 100 dolar vermişlerdi. sevinniştim de. puh sizin gibilere, insanın hevesini kursağında bırakıyorsunuz.
devamını gör...
türk parasıyla kazanan insan kur değiştirdi diye kar etmez. zarardan döner. bunu ev fiyatı, araba fiyatı üzerinden yapan da var.

ama dövizle maaş alan, dışarıya iş yapıp döviz getirenlerin hakikaten tuzu kuru ülkede. öyle arkadaşlarım büyük havuzlu, spor salonlu, restorantlı, mahalle parkı gibi çocuk parklı rezidanslarda oturup her akşam deniz kenarında kokteyl içiyorlar. milletin üst baş düzeltip gittiği balık lokantalarından pide söyler gibi spariş veriyorlar çıkmaya üşendiklerinde. türkiye için çok yüksek standart.

hani bu da "zengin" olmak değil de, maaşımın cücüğünü avroya koydum, 3000-5000 geldi diye bayram edenlerden daha gerçekçi bir sevinç.
devamını gör...
parasının emek gücü değerini koruyor sadece, buna kâr ediyor diyemeyiz.
devamını gör...
100 dolar yine iyi fakir ruhlular 5-6 dolara seviniyor hahaha
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"aldığı 100 dolarla zengin olduğu için sevinen mal" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim