bu yıl ilkokul bünyesindeki anasınıflarının mevcudu 100 öğrenciyi geçince anaokuluna dönüştü.bu sebeple ihtiyactan birkaç gün önce okul müdürüm tarafından görevlendirme müdür yardımcılığı teklif edildi.bu yıl sınıfım çok kalabalık 27 öğrenci ve çok hareketliler ve zorluyorlar ,eve gittiğimde kendime gelmem 2-3 saati buluyor,ilk defa bu seveple sıcak bakıyorum ancak endişelerimde var,asil müdür yardımcısı atanana kadar 1 veya 2 dönem yapıcam ama çok kararsızım,çok bir bilgim yok bu konuyla ilgili,aranızda bu konuda bilgisi olanlar varsa paylaşabilirse çok mutlu olurum.2 li öğretim yapılıyor ve tek müdr. yard. olucam,hangi saatler arasinda calisiliyor,tatil durumu,yapılacak isler konularında bilgilendiriseniz ve tavsiye edip etmediğinizi belirtirseniz çok sevinirim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"anaokulunda müdür yardımcılığı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim