bu yıl ilkokul bünyesindeki anasınıflarının mevcudu 100 öğrenciyi geçince anaokuluna dönüştü.bu sebeple ihtiyactan birkaç gün önce okul müdürüm tarafından görevlendirme müdür yardımcılığı teklif edildi.bu yıl sınıfım çok kalabalık 27 öğrenci ve çok hareketliler ve zorluyorlar ,eve gittiğimde kendime gelmem 2-3 saati buluyor,ilk defa bu seveple sıcak bakıyorum ancak endişelerimde var,asil müdür yardımcısı atanana kadar 1 veya 2 dönem yapıcam ama çok kararsızım,çok bir bilgim yok bu konuyla ilgili,aranızda bu konuda bilgisi olanlar varsa paylaşabilirse çok mutlu olurum.2 li öğretim yapılıyor ve tek müdr. yard. olucam,hangi saatler arasinda calisiliyor,tatil durumu,yapılacak isler konularında bilgilendiriseniz ve tavsiye edip etmediğinizi belirtirseniz çok sevinirim.
devamını gör...
bir lise müdür yardımcısı olarak önermediğim iş. anaokulu lise kadar yoğun ve zor olmaz ama idareci olunca öğretmen gibi çalışmayı unutman lazım. çok daha az tatil, çok daha fazla mesai yaparsın. müdürün istediği bütün işleri ve müdür yardımcısı işlerini yapmak zorundasın. öğretmenlerin mesleklerinde iyiyse bu bir şans, eğer kötülerse onların yapmadığı, eksik bıraktığı bütün işler sana biner. okulda herhangi bir konuda aksaklık olursa, bunun sorumlusu sen olursun. bir okulda en çok çalışan kişi müdür yardımcısıdır. bunları bilerek ilerle. eğer maaşın tüm bunlara değmeyecekse hiç bulaşma.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"anaokulu müdür yardımcılığı tavsiye" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim