çok güzel manipüle eder mesela.
istediğini yaptırmakla bilinir.
titizdir, düzenlidir demeyeceğim ama çok güzel yemek yapar.
devamını gör...
valla benim annemin el lezzetidir. öyle zibilyon tane yemek bilmez amaa esnaf lokantası sayısındaki menüsü öyle lezzetlidir ki, sihre inanırsın sözlük. bu arada annenin kötü olduğu konu olmaz bu nasıl başlık püü.
devamını gör...
annem olması.
devamını gör...
ıyi bir psikologtur. ıyi dinler iyi analiz edip doğru yönlendirir. o seni dinlerken tüm dünya arkanda gibi hissettirir. kendini yenilmez sanarsın.
devamını gör...
yemek yapmaktır. kendisi aşçı. bir de alınganlık etmek. üzerine yok.
devamını gör...
ayağındaki terliği saniyenin 3/1 hızında çıkartıp, nişan almadan istediği hedefi tutturabilmesidir.
devamını gör...
yemek ve temizlik.
devamını gör...
yüzümü görmese sesimi duymasa bile üzgün olduğumu anlamak. iyi misin diye arıyorsa ben hiç iyi olmuyorum.
devamını gör...
insan sarraflığı. 'bak bu kişiden zarar gelir, uzak dur' dediği herkesten mutlaka zarar gelir.
devamını gör...
karşılıksız sevmek, karşılıksız yardım etmek, karşılıksız ilgilenmek... kısacası bu dünyada yaptığı her şeyi ben ve kardeşim için karşılık beklemeden tüm samimiyeti ile yapmak, hem de yaşamı boyunca.
devamını gör...
vicdan azabı çektirmek.
devamını gör...
arkadaşlarım hakkındaki fikirleri, her zaman en iyi olduğu konudur, ne kadar ilk başlarda itiraz etsem de anneler bu konuda hep haklıdır.
devamını gör...
hakkını vere vere, birçok insandan daha çok emek vererek işini yapması.
devamını gör...
her şey. anne olmak bunu gerektirir.
devamını gör...
yemediginiz bir yemek olursa faydalarindan söz etmesi, ben mesela corba sevmiyorumdur; butun faydalarini saymaya baslar, google'da bulamadigim faydalarini sayar. bu konuda cok basarili.
devamını gör...
dua etmektir.
devamını gör...
dna ları, direkt bana geçmiş. (zeka erkek çocuklara anneden geçermiş) . o değil de bir ton boktan özelliği de geçmiş. çok fevriyim mesela, o an için liman falan koymam yakarım gemileri. haaa bencillik, "ben" lik itiraf ediyorum evet.
devamını gör...
var olması bile yeter bana. yemek falan hikaye. ölene kadar dışarda yerim gerekirse. yazık ki yemek ve temizlik diyoruz bazılarımız. kadını mutfağa o kadar hapsetmişiz ki, piyano çalan , resim yapan annelerimiz yok. hep yemek ve temizlik!!!!
devamını gör...
baltalı ilahlık
devamını gör...
etik ahlakı enlerde olan birisi olması.olaylara bakış açısı,insanlara karşı değer yargısının kuvvetli olması ve tabi ki en başta mükemmel donanımlı bir ebeveyn olarak benim tüm ruh hallerime sabırla yaklaşıp her zaman yol gösterici olması.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"annenin en iyi olduğu konu" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim