ntv linki

18 yaşındaki doğa etyemez ve annesi devrim güler yaşadıkları apartmanın asansöründe ölü bulundu.
18 yaşında daha...
ne zaman bitecek ne zaman???

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
asansörün kapısını açarken aklıma gelir bazen, kabinde bir cesetle karşılaşma korkusu. şimdi bu tek de değil, iki cesetle birden karşılaşan ilk kişi kafayı tırlatmazsa ne âlâ...
devamını gör...
artık asansör fobim var.
devamını gör...
iki yetişkini o kadar dar bir yerde, sürpriz saldırıyla boğarak öldürmüş birinin iz bırakmama ihtimali yok. mutlaka hem kurbanların hem katilin kıyafetinden, üstünden başından dna örneği çıkacaktır.

ki bu kadar sorunlu bir yeri cinayet mahali (ya da ceset taşıma yeri) olarak seçmiş olması pek planlı programlı olmadığını gösteriyor. eldiven bile giymemiş olabilir.

polis işini yaparsa kısa sürede çözülecektir. alt komşunun hemen gözaltına alınmış olması da buna işaret ediyor.

edit: itiraf etmiş.
devamını gör...
bir kişinin bu vahşeti hem de asansörde yapmış olması mümkün değil dedim içimden...başka yerde öldürüp asansöre taşımış diye okudum..
devamını gör...
yazık. gencecik bir aile.
devamını gör...
muhtemelen ses yüzünden husumetlilerdi ya da kiracı-ev sahibi anlasmazlıgı vardı. insanlar saatli bomba gibi geziyor artık her an herkes patlayabilir.
devamını gör...
kadına göz dikmiş, kız karşı çıkıyor diye kızı boğmuş sonra da anneyi boğmuş.
komşu komşunun külüne muhtaçtırdan nereye geldik. insanlar en azından komşusuna güvenebilirdi. dışarıya karşı o apartman toplu hanen gibiydi. birlikte sığınırdın.
şimdi çocuğunu komşuya yollasan taciz ediyor. dul olduğunu gören anında seni düzmeye çalışıyor. bu sevgi falan değil apaçık seks isteğiyle doğan bir durum. beğenen, hoşlanan, seven sevdiğinin evladını öldürür mü. sevdiğinin canını mı alır? bu sevgiyse, tutkuysa sokayım böyle sevgiye!

planlı cinayetten ölene kadar hücrede çürümesi gereken cani herif.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"asansörde ölü bulunan anne ve kızı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim