tutuklanarak cezaevine gönderilen yabancı uyruklu a.a'nın savcılık ifadesinde her şeyi itiraf ettiği ve şeytana uydum dediği öne sürüldü.

sabah gazetesinden yunus emre kavak'ın haberine göre a.a. ifadesinde şöyle konuştu;

'hakkımdaki suçlamayı anladım. 2016 yılından beri istanbul esenyurt'ta annem ve 4 kardeşim ile birlikte yaşıyorum. burada bir tavukçuda çalışıyorum. olaydaki görüntüde yer alan kişi benim. sitede daha önce 2 yıl kadar kaldım. şimdi arkadaşlarım kalıyor. arkadaşım bana otoparkta bulunan bisikletinin kilit anahtarını verdi.
onu almak için otoparka indim. daha sonra site içinde tanımadığım bir kadın gördüm. peşinden gittim şeytana uydum.önce kadın asansöre bindi sonra ben. bana izlettiğiniz görüntüdeki gibi kadına saldırdım. kıyafetlerini çıkarmaya çalıştım. yere düşürdüm. şeytana uydum pişmanım' dediği öğrenildi.


buradan
devamını gör...
ulan şeytanın ta kendisi sensin dingil.
devamını gör...
bir savunma sekli olarak “seytana uymak”.
devamını gör...
klasik sapık savunması işte. “şeytana uydum”

ulan bu şeytan niye kendi gibi yapmıyor bizi o zaman? karaktersiz oç…
devamını gör...
neden laik devlet düzeni gerekli somut delilidir bu. adam işin içine dini normları kullanarak aklanmaya çalışıyor ve işin kötüsü "şeytana uydum" savunması ciddi anlamda indirim getiriyor. daha önce emsal bir karar olmuştu. akp'ye oy veren kadınlar anneler babalar yarın öbür gün kendiniz ya da çocuklarınız tecavüze uğrayabilir. sonuçta şeytan bu. kimsenin suçu değil!
devamını gör...
hay şeytanlar gibsin lan sizi!
özrü kabahatinden büyük.
devamını gör...
sen gir hapishaneye de seni orada şeytana uydururlar aslan parçası.
devamını gör...
şeytan: ben o sırada cehennem kafedeydim, zebaniler şahidim!

yok mu her pisliği şeytana yıkmak. e be adam sen dürtülerini kontrol edemeyen aciz bir yaratıksın şeytanın suçu ne?!
gerçekten yazık, bu kadar basit olmamalıydı. nasıl rahatça söyler insan unutanır, konuşamaz yahu! ne ara bu kadar utanmaz, arlanmaz, düşüncesiz, kontrolsüz, terbiyesiz bireylere dönüştük. sonumuz keşke robotlardan gelse, en azından zekamıza yenik düşeriz bir adım ilerisini hesaplayamamışız vah vah! diye. böyle giderse utancımızdan, bulantımızdan kesicez bir tarafımızı... (bkz: woops!!!)
devamını gör...

önce kadın asansöre bindi sonra ben.


bu cümleyi mağdura da çok başka şekilde söylettirmişlerdi.


asansörden içeriye girdiğimde, son anda bir erkek içeriye girdi. telefonla oyalanıyordum.

ama videolar öyle demiyor. buradan tercümanın "şeytana uydum" diye çevirisini yaptığı ifadenin orijinalini de çok merak ettim ben.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"asansörde tecavüz girişiminde bulunan şahsın savunması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim