1.
zodyak’ın 12 burcunun beşincisi aslan burcudur. 23 temmuz – 22 ağustos tarihleri arasında doğanlar bu burca mensuptur.

--- alıntı ---

sembolü: aslan
elementi: ateş
olumlu özellikleri: cesur, kibar, cömert, sadık, koruyucu, dobra, eğlenceli
olumsuz özellikleri: küstah, müsrif, özensiz, taş kalpli, kıskanç, saldırgan
en sevdiği şeyler: kameralar, şarkı söylemek, yakınlık kurmak, iltifat, güzel kıyafetler, tiyatro, pahalı şeyler, tatiller
nefret ettiği şeyler: görmezden gelinmek, yavan yemekler, yalnız kalmak, vedalar, kral-kraliçe muamelesi görmemek
gizli tutkuları: dünyayı yönetmek
güçlü yanları: yaratıcı, tutkulu, cömert, cana yakın, neşeli, esprili olmaları
zayıf yanları: küstah, inatçı, benmerkezci, tembel, katı olmaları


--- alıntı ---
devamını gör...
gördüğünüzde yolunuzu değiştirmeniz gereken burç. ne anlaşılır ne yaşanır.
devamını gör...
bir aslan burcu kadını olarak yazıyorum, yükselenim oğlak ama, onunda etkisi ile herşeyi çok fazla didikliyorum.. * bu bazen iyi olabiliyor.. bir çok şeyi didiklerken çözüyorsunuz, çünkü siz bazı konuları artık düşünmek istemeyip arka plana atsanız bile bi taraftan sanki sorgulama devam ediyor.. herhangi bir işle uğraşırken ben, daha önce üzerine düşündüğüm çözmeye uğraştığım konunun işi bitmişse önüme düşebiliyor, yani kısaca aslan kişisi tuttuğunu bırakmıyor.. hele bir tutmayagörsün, bulaşmasın bir konuya.. ciğerini sökene kadar bırakmaz.. * bünyeleri böyle.. bıraktığınada en fazla karbondioksit muamelesi yapar..
devamını gör...
genel olarak kibirli, kendini beğenen burç olarak bilinir ama ne yapsın? allah vermiş tüm her şeyi en gani halinden, inkar edip yoldan mı çıksın?
çok mütevazı ve yardımsever bir burçtur ki biri çıkıp şunun damarına basayım dediğinde süperman'in kıyafetlerini çıkarması gibi anında süper haline geçer ve allah ne verdiyse elinden gelenin fazlasını yapar.
devamını gör...
aynanın karşısına geçip allah kahretmesin yine çok güzelim demektir.
devamını gör...
burcum aslan, yükselenim akrep, 10. evde başşşşak stelyumum var. uzak durumlası gereken bi tipim. egoistim. şerefsizim. kendimi beğenmişim. ben seçilmem seçerim kafasında yaşıyorum. her zaman brn haklıyım. beni övün. birazcık da burada övün. hadi bakam yapış butona her ">* bir övgü demektir *
devamını gör...
aslan burcu olmak mükemmel bir şey. allah'ım vermişte vermiş vermişte vermiş.
devamını gör...
kendini beğenir.
devamını gör...
ateş elementine ait bir burçtur. bir bakarsın kedi gibi uysaldır, bir bakarsın tam aslan kesilir, kükrer, yakar geçer. sezen aksu'nun "beni yak kendini yak herşeyi yak" şarkısı aslanlar için yazılmıştır. tabi bunlar güneç burcu aslan olanlar içindir. bir de yükselen burç ve ay burcu safsatası da vardır. o zaman aslana ait bir özellik bile göstermeyebilir insan evladı.
devamını gör...
10.
kova burcu’nun karşıt burcudur.
devamını gör...
11.
saçmalıktan ibaret olan genellemeleri içeren başlık.
devamını gör...
12.
neden insanları burçlarına veya herhangi bir niteliğe göre sınıflandırıyoruz ki? aslan burcu değilim ama bu tür kıyaslar bana çok saçma geliyor. burcunun her özelliğini taşımayan insanlar da var dünyada.
devamını gör...
13.
insanları burçlarına göre yargılamayı bırakın. aslan burcuyum ama bir tane bile özelliğini taşımıyorum. kendimi güzel bulmaktan ziyade dünyanın en çirkin insanıymışım gibi geliyor. insanlar yaşadıklarına göre şekillenir, ona göre insanları değerlendirin.
devamını gör...
14.
günlük burç tahminleri aşamasında işe yaramayan burçlar insan karakteri tanımlamakta oldukça idealdir.
zodyak'ta 5. sırada olan aslan burcunun diğerlerinden farkı ise yöneticisi bir gezegen değil, yıldızdır.
devamını gör...
15.
benim o. yon degistirmeyin gelin korkmayin
devamını gör...
16.
burcuyu gaza getirmek için söylenir
devamını gör...
ilgi çekip hürmet görmezse ölecek kişilerin burcu.
devamını gör...
gavur gibidirler. 3 ay boyunca konuştuğun, melekten üstün, saf, çiçekleri açtıran kadın 4. ayın sabahı geldi mi artık o, o değildir. methiyeler düzülmesinden hoşlanan, içi içine sığmayan 17 yaşındaki peri güzeli artık bir şeytana dönmüştür, bir hanım abladır. ulan ne serenadlar yaptım, ne baladlar dizdim uğruna dediğin kadın, aslan pençesini çıkarmıştır artık. saniyede 3 milyon ışık yılı hızıyla uzaklaşmanız yararınızadır.
devamını gör...
şeytan tüylü.
devamını gör...
bu başlığı görünce aha ben diyip yazmaya giriştim. yükselenimde burcumda aslan tam bi aslanım aslında. tabi aslan egoist,bencil,benmerkezci vb.şeylerle bilinir ama ben bunlari taşimiyorum. diştan soğum gorunur aslan burcu yerine gore tabi. ama içimiz de bi o kadar anaç ve cana yakindir herkesin yardimina koşar. ama eğer biri damarina basarsa da kükremesini iyi bilir. görmezden gelinmekten ,vedalardan nefret eder. hediye vermeyi de almayı da çok sever. aşk konusunda pek yüzü gülmesede aslan bunu umursamaz sonuçta kaybeden o değil karşı taraf kaybetmiştir. ha birde biseyleri organize etmeyi yönetmeye bayılırız. daha cok ozelliği varda diger arkadaslarim yazmişlar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"aslan burcu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim