çıktığı dönem standart bir kullanıcı için mükemmel bir telefondu. 2700 lira gibi bir fiyata almıştım. tam bir f/p ürünüydü. (snapdragon 845, 6 gb ram, 8 çekirdek) asus'un türkiye'de sattığı modeller arasında en iyisiydi. sonra zaten türkiye pazarından çekildi. (en son oyun telefonları dışında telefon piyasasından tamamen çekileceği yönünde haberler vardı.) dört sene falan kullandım. şu an ihtiyacı olan başka birinde telefon. hala yağ gibi akıyor böyle bir şey olabilir mi? arayüzü güzeldi, şarjı iyi gidiyordu, parmak izi hızlı çalışırdı, ses kalitesi iyiydi. hala özlüyorum kendisini sözlük. bugüne kadar asus ürünleri ne beni ne de çevremdekileri üzdü. laptopunu da çok uzun süre kullanmıştım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"asus zenfone 5z" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim