senin pipiyi yamuk kesmiş sünnetçi.
devamını gör...
yeni sünnet olunduğuna delalettir.
devamını gör...
kararsızlığın dışa vurularak sıvı madde halde sembolize edilme durumudur
devamını gör...
bu konuyu zamanında merak edip araştırmıştım. ilk olarak bu durum hep gerçekleşiyor ise bazı hastalık ve sorunlara delâlet eder, bir doktora uğrayın. çünkü bunun sebebi idrar yolunu kısmi tıkayan bir şey olmasıdır. onun haricinde arada sırada oluyorsa genel sebebi şunlardır. idrar kanalında meni kalması kısmi tıkanıklık yapıp bu soruna sebep olabilir, bir diğer sorun ise yine idrar kanalındaki idrar veya meni kalıntılarından ve kıyafetten dolayı penise uygulanan baskıdan ötürü kanaldaki deriler birbirine yapışıyor ve bu sebeple tıkanıklığa sebep olabiliyor. bu tip durumlarda penisinizi biraz sallayıp sıvazlamanız durumu düzeltecektir. ayriyetten eğer böbrek taşına sahipseniz kanalda tıkanma yapan bir taşta buna sebep olabilir.
devamını gör...
bahçe hortumundan akan suyun tazyikli gelmesi için hortumun ucuna parmakla bastırılması canlandı kafamda. demem o ki bir şey tıkıyor olabilir. neyse.
devamını gör...
mastürbasyon direkt akla gelir. faaliyet tamamlandıktan sonra çabuk tuvalete gidince olan kaçınılmaz durum. üçe ayrıldığı bile olur çişin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ayakta işerken ikiye ayrılan çiş" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim