olayı uzatmak yersiz. dünyanın en güzel olayı. üzerimizden dağlar kalkıyor.

sahile yumurtlayan su kapluşlarının olduğu belgeseli izlemeyi çok seviyorum ama bok gibi bir konu. meme kurutucu. meme başını içeri kaçırıcı.

normalde açamazdık şu muhabbeti ama böyle bir kızla hemen konuşuyorsun. çünkü zaten kesin o ikna olmayacak. keşke hep şu rahatlıkta olsak.

meme için espri yapma baskısı iğrenç. sahile çıkan kaplumbağaların yumurtalarının çalınması ve yıl sonunda sadece bir kaç şanslı kaplumbağanın doğup içgüdüsel olarak denize ilerlemesi bana huzur veriyor. ohaa böyle konuşunca meme olaylarından tiksindim bi an.

yok bee. o cins hatundan tiksindim. yok olsalar keşke. hatta profillerinde direkt konuşabileceğimiz konular etiketi olsa da bakıp öyle seçsek.

sözlük olayları çok karışık ya.
devamını gör...
hiçbir yazara o niyetle yaklasmayanların pek umrunda olmayan şeydir. kadın yazarlarla sohbet etmeyi seviyorum elbette. farklı bakış açıları oluyor, onları tartışmak güzel.
devamını gör...
desteklediğim eylem.

gönül el verse engeli de basacağız ama olmuyor işte.
bir kadın olarak bu tipler beni çok rahatsız ediyor.
ileti kısmına yazacağım artık dalga boyu 45 cm altı yazmasın diye, o noktaya getirdiler beni.

yamuk pipililer.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ayarlanmayacağı anlaşılan yazarla muhabbeti kesmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim