1.
epey pahalı bir çay türüdür. zengin işidir.
zayıflattığı rivayet edilmekle birlikte tadının pek enfes olduğu söylenmektedir.
devamını gör...
2.
malum şahsın tükettiği çaydır. bir yüzükten nerelere… başarı hikayesine bak.
devamını gör...
3.
filizlerin beyaz tüylerinden ve beyaza yakın liköründen sebep beyaz çay dendiğini düşündüğüm hede.
devamını gör...
4.
barındırdığı antioksidan bakımından zirvededir. bir çok hastalığa karşı da şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. kanser de bunlara dahil.
fiyatı dudak uçuklatmaktadır.
devamını gör...
5.
kilogram fiyatı 5.000 tl den başlayan çayların lordu.
devamını gör...
karadeniz turunda uğradığımız çay fabrikasında içtiğim çay, tadı bitki çayı gibi 1 bardaktan fazla içilmez
devamını gör...
klasik karadeniz turunda tadıp beğendiğim çay türü. alıp içer miyim? siyah çay varken sanmıyorum. ama antioksidan etkisi en yüksek içeceklerden o bakımdan içilebilir şifa niyetine.
devamını gör...
başım ağrıdığında*, aşırı yorgun olduğumda, stresliyken içtiğimde beni rahatlatıp huzur içinde derin bir uykuya dalmamı sağlayan çay. aynı zamanda fazlaca uykusuz kalıp ders çalıştıysam dikkatimi toplamam konusunda da faydası oluyor. "çok faydalı çay." mantığıyla içildiğinde plasebo etkisi yarattığına inanıyorum. uzun bir süre ara verip tekrar içtiğinizde ödem attırma gibi bir özelliği var ki yarım saatte bir tuvalete gidersiniz.
herkeste aynı faydaları ve etkileri göstermez. ayrıca beyaz çay çeşit çeşit ve kalite kalite türlere ayrılmaktadır. dürüst bir yerden almadığınız sürece kazıklanma ihtimaliniz çok yüksektir.
devamını gör...
göründüğü gibi olan gücünü milletten alan
devamını gör...
aşırı pahalı olan çaydır. gramla satılan beyaz çay, zengin içeceği statüsündedir. bizim gibi orta sınıfın marketlerde dahi bulamadığı bu bitkinin, antioksidan dolu olduğu söylenmektedir.
devamını gör...
varlığını bu başlıkta öğrendiğim çay.
devamını gör...
yav kendi kendinize bi şeyler üretip de adına çay demeyin. bırakın güzelim çay kalsın öyle , demli sıcak samimi.. bu devirde her şey bozuldu bari çaydan uzak durun.
devamını gör...
helal para ile içilmesi paşa dede sayesinde olan çay. dedeniz paşa değilse bunu tüketmeniz söz konusu değildir. tüketenlerin büyük kısmı haramzade sınıfına mensup. zıkkım olsun.
devamını gör...
vanilyalısı lezzet bombasıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"beyaz çay" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim