tabikii simit ayran diyorumm... hele bu sıcak havada buz gibi ayran...
devamını gör...
fakirler yarışıyor temalı karşılaştırma. ha gayret fakirler, tarafınızı seçin ve ücretsiz bir maserati görünümlü simitten siz de kazanın.
devamını gör...
çayın her türlü pataklayacagi versustur.
devamını gör...
yerine göre değişir. simit - çay favorim.
devamını gör...
havaya göre taraf değiştiririmmm
devamını gör...
çay-simit ikilisi benim için. peynir de olursa yanında mis!
devamını gör...
zamanım yoksa ayran varsa çay.
devamını gör...
çay alır.
devamını gör...
ikinci ikili benim kesinlikle önyargılı olduğum bi ikiliydi. ancak çocukluk arkadaşım sayesinde, birinci ikiliye kafa attı.. gerçekten kafa attı ve taca çıkardı. yok böyle bir ikili. ayran simide o kadar mı yakışırmış yaa? . ben o kadar zaman, onca insana saçmalıyorsunuz derken, ağzıma nasıl kürekle vurmayıp, sabretmişler hayret. ben olsam, zorla ağızlarından, burunlarından soka soka yedirirdim. böyle var ya delirtirdim. .... ya benim çevremdeki insanlar, seçimlere çok çok saygılı ya da ben, benim güzel bulduğum bir şeyi, onların geç keşfetmesine deli derecesinde muhalifim. yok yok olamaz. iki seçenek de vaki, yalnız artık saldım bu huyumu. büyüyor muyum neyim?..

çayın da yeri ayrıdır simidin yanında ama kesinlikle simit ayranın alacağı karşılaştırmadır, deyip tanımı noktalamalıyım.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

ve evet. ben de, simidini paylaşamayanlardanımdır. konu; o anda kaç simidimin olduğuna, teklife, dahi tartışmaya hatta hatta, zenginliğe kapalıdır. sloganımız: simit, paylaşılmazdır. paylaşılması teklif dahi edilemez.dir. noktadır ...
devamını gör...
sabahları çay simit, öğleden sonra olacaksa simit ayran şeklinin daha iyi olacağını düşünüyorum. kahvaltıda ayran içesi gelmiyor insanın..
devamını gör...
simit ayran aşığıyim. isterse sabahın en erken vakti olsun isterse akşamın körü olsun. yinede benim için simidin yanına yakışan içecek ayrandir.
çay tek başına guzeldir.
devamını gör...
ayrana bir de soda katın bakalım nasıl olacak? ayranla simitte nasıl bir zevk ise.. oh my god!!!
devamını gör...
peynir dahil edilebiliyorsa menüye çay edilemiyorsa ayran. ayrıca simit ayran olmuş 10 lira, tavuk dönerin tacını alan öğrenci ve fukara yemeği. tavuk döner artık lüks cınım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"çay simit vs simit ayran" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim