chp'li mersin büyükşehir belediyesi, pozcu sahilinde pub açtı.
enbursa.com/chpli-belediye-...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
74 senedir bu ülkede milliyetçi-muhafazakar -mukaddesatçı sağ iktidarda ülke yok olmak üzere,ulus kimliği yok olmuş,sanat-kültür kalmamış ekonomi boka batmış ordu-polis -mit yeteneksizlerle dolmuş üstüne 15 milyon yabancı nüfusu ülkede kaynakları yok ediyor,bir kilio et 700-900 lira ,orta kalite beyaz peynir 350 lira , tavuk eti 200 lira , diğer mübrem ihtiyaçları yazmıyorum , on milyonlarca insan 10-20 bin lira ile geçiniyor ,tatil yok,gezme yok,eğlence yok ülke 5 milyon insan madun olmuş 5 milyon insan gününü gün ediyor , görgüsüz milletvekili istakoz yedim diye fotoğraf paylaşıyor diğer milletvekili maldivlerde denizdeyiz diye hava atıyor bu of'lu mustafa güya tahsilli zat , insanlar iki bira içiyorlar diye ahlak bekçiliği yapıyor .
halkta sürü olmuş bunlara onay veriyor ,sanmayın ki cehape ve iyi parti farklı dün gece sabaha kaçtı tv100 'de ki tekrar programı izledim, meral akşener sakarya'da saray yavrusu konutunda kebap yapıyormuş.
tek bir çare var marksist sol , bilimsel sosyalizm ,devrim ,kurtuluş halk hareketinde ama götünde yamalı pantolon olan pantolonumu alır komünistler diyerek hala sağdan umut bekliyor .
yazık..
of'lu ekrem'in de of'lu viking mustafa'dan farkı varsa eşek olayım.
devamını gör...
#2942856
pozcu sahili mersin de. pub mersin de açılmış.
devamını gör...
içki düşmanı araptapar çomarların zoruna giden muhteşem bir gelişmedir. nihayet islamofaşizmin 30 yıllık içki yasağı zulmü sona erdi. tebrikler chp, iyi ki varsın; durmak yok yola devam...
devamını gör...
aslında böylesi kışkırtmalı başlıklar için pek bir şeyler karalamak istemesem bile bazen gerektiğini unutmamak lazım.

alkolu tekelden alıp köpek gibi vergi ödeyecek ve vergilerin "islamcıların, araptaparların, suriyelilerin, imamların cebine" girecektir ki buda, evet buda, evet evet bitişik buda sana girer.
kenarda ağlayabilir laik, seküler kardeşlerimiz.
devamını gör...
yahu kardeşim, bir kere olay bursa'da değil mersin'de. olay bir bar açılması değil, cafe pub tarzı, isteyenin bira da içebildiği bir sosyal tesis.
siz beş metre arayla yerli yersiz mescit açarken eleştirilince "sen gitmezsin olur biter, ne karışıyorsun. talep var ki açılıyor." diyordunuz. şimdi açın kendi cevabınızı okuyun. siz, adım başı mescit cami açarak, ne kadar müslüman yaratabildiyseniz, üç beş alkollü mekan o kadar da alkolik yaratmaz.. niye endişeleniyorsun. seni mescitten alıp sopayla içmeye mi götürüyorlar.( yok artık deme, tersini sizin badesever bedevileriniz afganistanda yapıyor.)
devamını gör...
niye her şeyi din ile kıyaslıyorsunuz? mescit ne alaka mesela cami ne alaka? açan açsın tamam da kavram karmaşı yaşıyorsunuz galiba, müslüman olup alkol alan var zaten bu ülkede. direkt müslümanlara bedevi diyemiyorsunuz diye afganistanı, arapları bilmem neyi araya katmayı da ihmal etmiyorsunuz. her yorumda görüyorum bunu, nefreti yani. nefret nefreti doğurur başka bir şey değil. komik görünüyor buradan bakınca, içki düşmanı ne yadndjdj meziyet zaten, evet.

#2946117
sizinkiler dediğin kim? üslubunun yargılayıcı tonuna dikkat ettin mi hiç? herkesi aynı kefeye doldurup konuşuyorsun, bu sağlıklı bir iletişim mi sence? yargıladığınız ve nefret ettiğiniz düşüncenin lacivertisiniz, hiçbir fark göremiyorum. kimseye nefret dersi verdiğim yok, bu tohumu belki de eken senin zihniyetindi şimdi durum bu halde. herkes kendine batirsa önce iğneyi keşke, kimse suçunu kabul etmiyor danışıklı dövüş bitmiyor ortak problemler havada güme gidiyor. en iyi bildiğiniz gruplama, sınıflandırma, devam edin sonra da oturup bir şeylerin değişmesini umut edin.
devamını gör...
"o barın çıkışında sarhoş sarhoş eve atılan kızların içinde bacın da olmasını ister misin yavru?" diye empati yolu ile tenkid edilmesi gereken olaydır.

akp'nin yaptıklarını chp yıkacak; chp'nin yaptıklarını akp yıkacak. mevzunun; ekmeğe, aşa, işe, eşe gelip köleliğin ve sömürünün sonlandırılmasını asla müsade etmez.
devamını gör...
gelin hep beraber hristiyan olalım. hem daha kolay hem de bu tarz kavgalar olmaz hayatımızda. hem inanan oluruz hem de gönlümüzce içeriz. mis gibi din bence, niye türkler bu kadar özgürlükçü bir din dururken her şeyin yasak olduğu müslümanlığı seçtiler ki?

baba oğul ve kutsal ruh adına, amen.
devamını gör...
gayet normaldir. keşke benim oturduğum yerde de böyle bir şey yapsalar.
fatih altaylıdan dinlemek isteyenler için;
videonun 6:08 dakikasında başlıyor.
devamını gör...
7.

#2946046

tabii ki alakasız. size zaten onu anlatmaya çalışıyoruz. isteyen alkol alır, isteyen mescide gider. alkole ilişkin önyargı size ait. bak kendiniz yazıyorsunuz alkol alan müslüman da var diye. almanlar millet olarak bira içiyor, şarap içiyor. oraya kapağı atmak için binbir dümen çevirenler de sizinkiler.. bir belediye bira da içilebilen bir mekan açtı diye yaygara koparan da sizinkiler.
badeli partilerden çıkıp alkol alan herkese ahlak satmaya kalkışanlar olmasa intim tarikat ilişkileriniz gündeme gelmez. dindar nesille kindar nesli birbirine karıştırmasanız nefret tohumu ekmeseniz başkasına nefret dersi vermeye belki hakkınız olurdu..
devamını gör...
ankara çok eksik bu konuda, halk rakı da bekliyoruz yeni başkanlarımızdan. şöyle belediye barlarında teki 10, dublesi 20 lira olsun, neşemiz yerine gelsin.
devamını gör...
içki içmeyi meziyet sanan saflarda varmış.
artık belediyenin açtığı içkili mekanlarda içip nirvanaya ulaşırsınız.
(bkz: alkollü içkilerin zararları)
ben doldurur ben içerim günah benim kime ne diyenlerdenim ama belediye içki satıyor diye sevincinden kına yakanları da eleştirenleri de anlayamıyorum.
evet ama yetmez o içkili mekanlarda kadında satsınlar.
devamını gör...
başlık bambaşka açılan bar bambaska yerde.. doğru düzgün adres verin de yaşadığımız yerde şöyle güzel bi bara gidelim..
devamını gör...
bursa'dan çok özel müzisyenler çıkmıştır.( bir dönem menajerlik yapmış biri olarak söylüyorum )coğrafyanın kader kurbanı bursa'da böyle hareketlerin yapılması sevindirir. bar öcü değildir.
devamını gör...
çeyrek asır boyunca her yere kuran kursu açılırken, memleket karış karış cemaatlere peşkeş çekilirken sesini çıkarmayanlar bir tane alkollü mekan için mi ağlıyor. halkın ibadet etmesi gerekiyorsa eğlenmesi de gerekiyor. kişi eğlenirken alkol almak istiyorsa alır, alkol yasak değil. arz talep meselesi. herkes maklube kaşıklamak zorunda değil. herkesten toplanan vergi sayesinde ibadethane yapılıyorsa ve bu normalse, alkol satan yer de yapılacak.

ayrıca başlıkta siz biz kavgası yaşanmış. gayet belli siz kim biz kim. en azından bu iki kişi arasında olmasa da bu ülkede bir ikiye bölünme gayet var. hiç de hepimiz biriz edebiyatına gerek yok. o günler eskide kaldı. sazı eline alınca karşı tarafa etmediğini bırakmayan iktidar ekti bu tohumu, ürettiği meyveye faturayı kesmesin şimdi kimse. dindarlar dininde olduğunu iddia ettiği hoşgörüyü hiç göstermedi. güç bu tarafa geçtiğinde hesabı sorulmalı. ben sana tokat atana çiçek ver yandaşı değilim.

o mekandan sarhoş çıkınca yatağa atma lafları saçmalayan var başlıkta. aha işte siz biz orda. kur'an kurslarında çocuk bükenlerin kafa. onlara lafı olmaz. içki yoksa yatağa atma yok sanıyorlar, kitleleri alkol olmayan ortamda rızası olmayan çocukları silkelerken. ne diyelim aynı dilden karşılık verelim, umarım sizin çoluk çocuğunuzun da akıbeti öyle olur o zaman.

bizim taraf hâlâ herkes için eşitlik adalet falan der hâlâ masalarda oturup sohbet ederken. ne eşitliği be. karşı taraf sana ne zaman eşit davranmış, saygı göstermiş. dişe diş kana kan, intikam intikam. ne kadar maklube evi varsa kapatın, oraları eğlence merkezlerine müzelere çevirin. badem bıyıklıların mamalarını kesin, ordan gelen parayla konserler verin. bu gençliğin eğlenip, senelerdir boğazında olan eller yüzünden alamadığı nefesi alması, yaşadığını hissetmesi lazım. hayata döndürün.

umarım biralar buz gibi geliyordur, hoşaf gibi gelmesin açsınlar dolapların ayarlarını sonuna kadar. ben içmiyorum ama içen dostlarıma afiyet olsun.

edit: evet var, bizzat aile bakanıydı bir de kadın. adını unuttum şimdi. ayrıca madem hiçbir müslüman desteklemiyor nedense hiç ses ettiklerini görmedik. kahve içene saldırmayı iyi biliyorlar halbuki. işlerine gelince tebliğe gidiyorlar. 6 yaşındaki çocuktan karı yapan herifi korumak için adliyelerde toplanıyorlar.

evet reşit olan iki kişi nikahsız da ilişki yaşayabilir ayrıca. biri 6 yaşındaki çocuk olan onlarca eşi olan adamı savunup buna karşı çıkmak daha absürt. bosol bosol diyince boşanılan nikah sisteminden bahsediyoruz bir de. hani öyle devletti imzaydı falan da yok.

alkol yasal olarak serbest, isteyen içer. içince mutlaka sevişiliyor diye bir kaide yok. öyle bile olsa insanların kendi tercihi. reşit olan istediğini yapar, özgür ve laik bir ülke burası. yine söylüyorum davanız rızasıyla sevişen reşit bireyler değil, arzusu dışında ırzına geçilen çocuklar olmalı. umarım birgün bunu anlayabilirsiniz.
devamını gör...
(bkz: çarpıtıcı başlık nasıl açılır)
devamını gör...
bursa'da mudanya ve gemlik gibi sahil kıyısı ilçelerine kıyı kesimine içki ruhsatı verilebilir. iki sehrinde kocaman sahili özellikle gemlik de adam gibi yemek yemeye mekan yok. adamlar ruhsat olmadığı icin bu işide karlı görmüyor ve yeni mekanlar acılmıyor. sahil kasabalarında güzel balıķ yiyecek mekan yok.
devamını gör...
olay bursa 'da degil mersin 'de yasaniyor ayrica bar degil acilan belediyeye ait sosyal tesiste icki servisi baslamis


mersin'e yolum duserse bir duble de bu haberi duyup kuduran tum bedeviler icin icecegim:))))
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"chp’nin bursa’da bar açması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim