almanlar tarafından yapılan yüksek naneli bir yağdır, eczane ve aktarlardan temin edilebilir 10ml olanı 67 lira civarında satılır baş ağrısı gibi ağrılarda da masaj yoluyla rahatlatır, saunada suyun içine konulup döküldüğünde (lütfen en az fazla 3 damla) bir buz denizine girmişsiniz gibi his uyandırıp 80 derecede üşümenizi sağlar. *
devamını gör...
migren ağrılarımın çok olduğu bir dönemde kimya öğretmenim önermişti.
şakaklarınıza ikişer damla sürüp biraz bastıratak masaj yapmak sureti ile kullanılır. önce hiç etkisi yokmuş gibi hissedersiniz bu hisse kanıp daha fazla yağ sürmeyin. etkisi birkaç dakika içinde buz gibi hissettirerek başlar. bir süre sonra o hisse dayanamayıp gidip yıkarsanız baş ağrınızın geçtiğini keşfedersiniz.
yani benim için numarası, tüm gün çekeceğim acıyı 3 dk içinde yoğunlaştırılmış olarak yaşayıp günüme devam etmekti.
devamını gör...
burun tıkanıklığına birebir. migreni olanlar için de gerçekten önemli ölçüde tedavi becerisine sahip. biraz burun deliklerine biraz da şakaklara sürdükten bir süre sonra migren ağrısını azaltıyor, hatta çoğu zaman geçirebiliyor.
üç farklı boy şişede satılıyor. bugün itibariyle en küçük şişe 35 tl, orta boy şişe 60 tl, büyük boy şişe 100 tl gibi rakamlara satılıyor. istanbul'daysanız, mısır çarşısı civarındaki aktarlardan daha uygun fiyatlı alabilirsiniz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"çin yağı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim