#televizyon dizileri

öne çıkanlar | diğer yorumlar

nickelodeon'ın gençlik dizilerinden biriydi. sabrina olarak bilinen melissa joan hart'ın canlandırdığı clarissa böyle çok alımlı iyi giyimli bir liseli hatun olup vegan annesi babası ve ergen ginger kardeşi ferguson ile beraber yaşamaktadır. kardeşiyle sürekli kavgalı olup kardeşine habire balık surat diye clarissa ve kardeşi aynı çocuklar duymasın'daki duygu ve emre'yi anımsatırlar. clarissa'nın sam diye sürekli odasının camına merdiven dayayarak gelen bir friendzone kankası vardır bu kankası ona sorunlarla nasıl başa çıkması gerektiği konusunda yardımcı olur. hiç de unutmam clarissa'nın teyzesinin ölmüş kocasının ruhunu çağırdıkları yani teyzesini işlettikleri bir bölümde sam kocasının ölmüş ruhunun sesini üstlenir. clarissa'nın enteresan bir bilgisayarı vardı ki flash animasyon niteliğinde projeler yapardı bununla. baba karakteri her bölümde bir absürd hobiyle uğraşırdı sevilesi bir babaydı. bu birkaç karakter haricinde clifford diye bir eleman vardı ferguson'a dayılanan bir kabadayıydı sonra clarissa kardeşini savunmak üzere bu elemana karşı dövüş eğitimi alırken clifford clarissa'ya ilan-ı aşk etmektedir ve ferguson'un bunun üzerine söylediği bir lafla beraber aldığı dövüş eğitimini kardeşi üzerine kullanmaya karar verip kovalamaca maratonu başlar.

unutamadığım detaylardan biri de clarissa ve ailesinin telefonu darling malikhanesi diye açmalarıydı.

konuyla alakasız olacak ama işlettiğimiz zengin bir kız vardı soyadı karakuştu telefon ettiğimiz vakit karakuş malikanesi diye açılmıştı telefon aklımıza direkt bu dizi gelip gülmeye boğulmuştuk.

bu dizi gibi diğer efsanevi dizi the adventures of pete & pete

edit: dizinin adı hep clarissa diye geçerdi clarissa explains it all ismini nadiren duymuştum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"clarissa explains it all" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim