mutlu bir insan olsun, kimseye zarar vermesin bana yeter. net.
devamını gör...
benim gibi olmasın yeter.
devamını gör...
bana, beni zihinsel olarak zorlayabilecek sorular sorabilecek, merhametli, duyguları gelişmiş, hayvanından bitkisine dünyadaki hiçbir varlığa zarar vermeyi düşünmeyecek, kendini hukuk çerçevesinde kendi görüşü dahilinde savunabilecek, daima vatanını atasından aldığı damarla sevecek ve gözetecek, sorgulamayı ve doğru yorum yapabilmesini bilen bir çocuk olmasını isterim.
devamını gör...
ebeveynlik çocuğunuzu her haliyle kabul ederseniz olması gereken güzellikte yaşanabileceği için, kendiyle nasıl mutlu olacaksa kabulümdür şeklinde cevaplayacağım sorudur.
devamını gör...
insan olsun yeter; gerisi önemli değil dediğim başlıktır.
devamını gör...
"dürümünüz nasıl olsun efendim?" sorusunu bana hatırlatan başlık.*ebeveyn olunca çocuğum benim istediğim gibi biri olsun diye diretince her şey daha da kötü oluyor. öncelikle ebeveyni tarafından yargısız kabul ve koşulsuz sevgi ile beslenen çocuk, zaten iyi biri olacaktır.
devamını gör...
benim gibi olmasın çünkü bir evde benden 2 tane olursa o evde her gün cihan harbi çıkar .
devamını gör...
kendisi nasıl bir insan olmak isterse öyle bir insan olsun.
devamını gör...
sormayı soegulamayı bilsin, insan ilişkilerinde rasyonel düşünebilsin yeterli…
devamını gör...
onurlu ve duyarlı.
devamını gör...
benim gibi mükemmel olmasına gerek yok, mütevazı olsun yeter.
devamını gör...
insan olabilmesi çok önemli. gelişimini tamamlarsa karakterine geliriz. laps diye çıkarıp sokaklara salmayın evcil hayvan gibi dolaşıyorlar ortada
devamını gör...
bana benzeyen tek yönü güçlü ve sabırlı oluşu olmasını isterim. merhametli, zeki, lafını esirgemeyen, duruşu olan, hakkını yedirtmeyen ve hak yemeyen, saygılı bir çocuk yetiştirme hayalim var. erdemli , güçlü ve güzel (ahlaki açıdan) bir çocuğum olsun isterim. ondan bir şey esirgemeyeceğim, arkadaşı olacağım - çünkü ailemle arkadaş değilim çok özeniyorum ailesi ile arkadaş olanlara- ama sınırımız ve kurallarımız da olacak. gurur duyacağı bir annesi olmalı..
devamını gör...
merhametli, şefkatli, adil, dürüst, onurlu bir insan olsun yeter. zeki olup olmamasının, hangi mesleği yapmak istediğinin, hemcinslerinden mi karşı cinsten mi hoşlandığının, bu hayatı nasıl yaşamak istediğinin gram önemi yok.
devamını gör...
çocuklarınızı terbiye etmeye çalışmayın. zira size benzeyeceklerdir. siz kendinizi terbiye etmeye bakın. [[alıntı]]
ibni haldun
devamını gör...
asosyal.
devamını gör...
bu hayatta doğru dürüst bi insan olsun. kimseye zararı dokunmayan cennet e layık bir insan.
devamını gör...
sağlıklı, mutlu, huzurlu, kendine yeten bir insan olsun.
devamını gör...
şu an türkiye bulunan koşullar nedeniyle çocuk yapmak bana göre değil, dünyanın başka bir yerinde olsaydım da çocuk yapmayı şimdilik 30 yaşıma kadar düşünmüyorum kesinlikle.30 dan sonrada 40 yaşıma kadar düşünmeyeceğimi sanıyorum. evlilik olarak 33 yaşımı geçmemeyi düşünüyorum.
devamını gör...
ilk yumruğu o atmasın, deneyen olursa ağzını kırsın.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"çocuğunuzun nasıl bir insan olmasını isterdiniz sorusu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim