#televizyon dizileri
dram / tarih / yerli
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

1 hafta önce kanal d de başlamış 12 eylül 1980 darbesini anlatan salih bademci ve hazal subaşı nın rol aldığı ve benim aşık olduğum şahene dizi. bu perşembe 2. bölümü yayınlandı. şimdilik reytinglerde birinci geliyor ama umarım böyle devam eder. çünkü benim izledigim her dizinin makus talihi erken final yapmaktır.(hesaplamalarıma göre djdkd kendi düşen ağlamaz artık sıktı ve konusu kısıtlı, aldatmak isimli dizide ise çok fazla çarpık ilişki var insanı bunaltıyor. aldatmak ani bir şekilde yükselmezse dilek taşı yüksek gider. youtube abonesi de bi artsa rahatlıycam.)bu da öyle olursa kahrımdan bayılıp düşerim. özellikle darağacın altında diye bir şarkı çalıyor dizide çok güzel.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"dilek taşı (dizi)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim