ben diyecek bir şey bulamıyorum. halka 1 tl verince bile gözlerine sokan kişiler 100 milyon liraya saray yaptırıyor.
(bkz: deli olacağım hüsnü)

ahanda burada
devamını gör...
sonra biz bunları eleştirdiğimizde onlara göre dinden çıkmış oluyoruz. ya kardeşim bu kadarı da yuh yani 100 milyon nedir. insanların ekonomik sıkıntılarla boğuştuğu bu günlerde bunları yapmakta pek uygun değil ve ayrıca fakirlerin daha çabuk cennette gideceği diyanet tarafından söyleniyorken neden onlar bunları yapıyor acaba onlar cennette gitmek istemiyorlar mı?
devamını gör...
ülkeyi komple saraya çevirelim de onlar da rahatlasın biz de.
devamını gör...
bu işlerin din ile allahla falan alakası yok deyince de dinsiz diyolar insanlara .
devamını gör...
hiç üzülmüyorum. yesinler, bitirsinkinler. siyasal islamın ne halt olduğunu herkes anlasın.
devamını gör...
günde üç beş hurma ile karnını doyuran peygamberin asla doymak bilmeyen ümmetinin icraatidir.
devamını gör...
(bkz: diyanet işleri limited şirketi)
devamını gör...
asgari ücreti belirlemek için işçi - patron - devlet üçgeni 1 ay pazarlık yaparken diyanet kendine 100 milyonluk saray yapar. diyecek çok şey var ama zamanını bekliyoruz!
devamını gör...
lüksten, gösterişten tasarruf edilirse dinden çıkacağını sanan bir güruh tarafından yapılmıştır. bunlara çok görmemek lazım.
tanım : çöpe atılan 100 milyon lira.
devamını gör...
cumhurbaşkanı saray yaptırınca batıyoruz galiba diye düşünmüştüm artık kesin eminin, batıyoruz. sırf bina yaparak, hastane yaparak bir ülke gelişemez. bunun örnekleri çok var tarihte. 2023 ü beklenmeyecek 2021 yazına seçim var ben söyleyeyim size. hükümet değişecek, bu yapıların faturası da yerine gelene kesilecek. demedi demeyin.
devamını gör...
gerici yobaz kafanın diğer bir barbar icraatıdır.
devamını gör...
akla "ya kardeşim biz burdayız görmüyor musunuz ya" isyanını getiren olay.(bkz: kuzey tekinoğlu)
devamını gör...
umarım başlarına yıkılır. şahsiyetsizler.
devamını gör...
bıktım bunların saraylarından artık.
devamını gör...
(bkz: itibardan tasarruf olmaz).
devamını gör...
hdafhşasjdhjd
herhalde sarayın sahiline, üst düzey elemanların karıları, kızları rahat rahat denize girsin, deniz tatili yapsın diye yaptırdıkları saraydır. hayır, anlayamadığım, onlara göre en dinsiz, en cıbıldak yerde ne işleri var?????
yukarıya yazdığım nedenden başka????
başka açıklaması olamaz. helal etmiyorum. bi şeye inandıkları da yok zati ama yararlandıkları her haksız lokma burunlarından fitil fitil gelsin.
devamını gör...
"komşusu açken tok yatan bizden değildir" hadisine muhatap olamamak için zengin yörelerde saraylarda yaşamayı tercih ediyorlardır.
devamını gör...
yakında torunları banane banane bende saray istiyorum diyecek demedi demeyin.
devamını gör...
pazara akşam gidin, daha ucuz olur diyen, hutbelerde fakirlik üzerine vaaz veren, halka azla yetinin diyen diyanetin yaptığı şeydir.

ne de olsa muhalefet eleştirecek olsak anında "dinsiz" ilan edilecek. ne de olsa bunu soruşturacak tek bir yetkili çıkmayacak. ne de olsa bunu sorgulayacak halk yok.

hali ile devam. müstahak.
devamını gör...
ya sabır. bu insanlar hayal aleminde falan mı yaşıyorlar gerçekten, yoksa ülkenin içine iyice sıçıp batırdıklarından emin mi olmak istiyorlar? ne saray aşkıymış ya, bi bitmediniz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"diyanet'in 100 milyon liraya saray yaptırması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim