#netflix dizisi

öne çıkanlar | diğer yorumlar

1.
büyük bir merakla başladığım,hassas sahnelerin çok olmasından sıkılıp üçüncü bölümde bıraktığım alman ,netflix yapımı dizi.almanya’nın kozmopolit yapısından bahseden dizi de arka sokaklarda bulunan türk ve arap çetelerini konu ediniyor.tabii bir de naziler var.konusu ise alman takımında oynayan türk futbolcunun öldürülmesi ile başlıyor.bu cinayeti araştıran bir türk ve bir alman’ı izliyoruz.umarım kan,ceset,idrar görmeyi yadırgamadığım bir zaman tekrar dönüp izleyeceğim dizi olacaktır.
devamını gör...
underrated bir dizi. instagram insanları tarafından her gün oyunculuklar çok iyi yeaa diye paylaşılmadığı için çok duyulmamış sanırım.almancı dediğimiz kavram, çeteler,suçlar ve iyi oyunculuklar var. ortalama üzeri bir dizi. dizi izlemeyi seviyorsanız rahatlıkla izleyebilirsiniz
devamını gör...
fahri yardım'ın kırık türkçesini çok tatlı bulduğum, çete savaşlarının ve nazileri savunan almanların anlatıldığı polisiye dizidir.
bu diziye gelinceye kadar netflix'te daha iyi ve orijinal diziler bulunabilir. ama fena bir dizi değil. daha kötülerini de görmüştüm.
devamını gör...
alman polisiye dizi. konusundan zaten bahsedilmiş, felix kramer isimli beyefendiyi beğendiğimi ben de ekleyeyim. ikinci sezonundan ses yok ama çıkarsa izlerim, fena bir dizi değildi.
devamını gör...
çimlerine köpek kakası yapılmasından hoşlanmayan adamın paçaları çorabın içine sokmuşlardı ya türk ya araplardı diyerek beni aydınlattığı dizi. aynı zamanda geçenlerde mero vb. keko tiplerle gündeme gelen aşiret rapçiliği de bu dizide anlatılmaktadır.
devamını gör...
ızlemeye başlayacaklar için önemli not: ilk dakikayı tek başınıza izleyin. zira şak şak şak sesleriyle dikkat çekebilirsiniz. *

auslander sözcüğünün yabancılar için söylendiğini bu diziden öğrendim. ayrıca dizide 2-3 türk var, mafyadakiler lübnanlı. onları türk zannetmiş izleyen herkes. bir de 2. sezonu nasıl gelmez aklım almıyor. benzer iş için de 4 blocks.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"dogs of berlin" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim