ece erken ve bircan bali’nin sunduğu programda meydana gelen olaydır.buradan.
devamını gör...
ama kafalar nasıl güzel dedirten durum.
devamını gör...
oda bir koca bulamadı kendine bir orada bir burada derken kaldı ortada.
devamını gör...
bu iki ismi aynı başlık altında görmek bile ne kadar fantastik bir ülke olduğumuzun kanıtı resmen. ece erken kimdir ki celal hoca hakkında konuşabiliyor?
devamını gör...
mehmet ali erbil basit demişti zamanında bu kadincagiza. sağ olsun asirmamis hareket.
devamını gör...
eleştiridir.

fakat unuttuğu şey sahip olduğu iq eleştirdiği adamın ayakkabı numarasından küçük ve buna rağmen yorumluyor, utanmadan hem de.
devamını gör...
birinin saygınlığını azaltmak istiyorsan magazine süreceksin onu. baya bi eleştirip gömeceksin ki o da kalkıp cevap versin polemik olsun. sonrasında da "koskoca profesörün haline bak" diyip dediklerini ciddiye almayalım. tamamen bilinçli bir yıpratma kanımca.
devamını gör...
hastanın beyin ölümü gerçekleşmiş, türk televizyon kanallarında konuşma yapabilir raporu için tımarhane müdüründen vize alabilir.
devamını gör...
içmeyin şu mereti kardeşim , sonra neden bu taksi marsa bu kadar yazıyor ?
devamını gör...
hala bu hanımefendi ve benzerlerini televizyon ekranlarına çıkartıp bir de üstüne bunları izleyenler varsa müstehaktır.
devamını gör...
şimdi ece erken ile aysun kayacı'nın oyu bir mi?
devamını gör...
prof. dr. naci görür hocanın konuyla ilgili naif tweeti. buradan
devamını gör...
ayakların baş olduğu bir ülkede gayet makul bir istektir. hatta sağlık bakanlığımız celal şengör'ü meslekten men bile edebilir.
devamını gör...
içerik itibariyle yanlış olan başlık. ece erken değil izleyicilerden birinin talebidir. ha, ece ayıkmamış ve düzeltme yapmamıştır o ayrı konu. celal şengör'ün neden böyle cahil bir cümle kurmasının haricinde magazin programında bu konu neden gündem olmuş onu da anlamış değilim. * müslüman bir türk olarak celal, ece ve bircan çizgisinde olmadığım için inandığım allah'a az önce şükrettim. thanks god!
devamını gör...
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya) haspam'a bak sen. dün'e kadar metres hayatı yaşadığı adamın arabasının aynalarına kıran pek ehli namus insan(!) papuç kadar dilini nerelere uzatır olmuş.
devamını gör...
başlık bir iftira niteliğinde. böyle bir olay olmamış.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ece erken’nin celal şengör’ü tıp doktoru sanıp görevden alınmasını istemesi" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim