oldu zaten.
devamını gör...
şuan değilse de yakında olacaktır.
devamını gör...
ileri görüşlü olunuz efenim biraz. ne 10 lirası? 25 lira yazıyprum şuraya
devamını gör...
vatandaşın tamamını açlık sınırınn altına indirmeden durmayacak akp. işin kötüsü chp veya iyi gelse de farketmeyecek bir surum var ortada.
devamını gör...
bizde 12 lira.
devamını gör...
o aldığımız ekmekten başka her şeye benzeyen şey 10 lira olur mu asıl soru bu. berbat besleniyoruz arkadaşlar. maliyetler artıp kâr oranı azaldıkça daha da kötüleşiyor her şey. etrafta düzgün ekmek bulmak mümkün değil. kolektif bir bilinçlenmeye ihtiyacımız var. acilen hem de.
devamını gör...
niye yaşı mı tutmuyor..! 50 de olur 100 de olur. burası türkiye.. "asrın" mucizelerinin gerçekleştirildiği bir evrede, harikalar diyarındayız.. (dolar 3 lira olursa yüzüme tükürün diyen adam bir ekonomi danışmanı ve dolar 30'u geçtiği halde saçlarının jölesine özen gösteriyor.)
devamını gör...
layik cumhuriyet vatandaşının ekmekle ne işi var? et, balık, havyar, tavuk, sucuk, salam, biftek ve şarap tüketiriz biz! üçünbirini gören var mı?
devamını gör...
asıl soru bu değildir. asıl soru 10 liranın ne kadar üzerine çıkacaktır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ekmek 10 lira olur mu sorusu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim