eminim ki çiftçinin yüreğine su serpen açıklama. ben tatmin oldum şahsen.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
sadece söylenmesi gönülleri ferahlatmayacaktır. somut iyi veriler görmemiz gerekiyor ferahlamak için. dün yakın arkadaşımla gıda toptancılarını gezdik. toptancılar, ülker grubu başta olmak üzere, hiç bir üründen ya bir koliden fazla satmadılar ya da % 30-40 zamlı verdiler. gıda üreticileri henüz zam yapmadılar ama son ekonomik durumdan kaynaklı zam gelmesi bekleniyor. toptancılar da stok yapmışlar. satmadılar veya fahiş fiyat istediler. bunun ne demek olduğunu anlamışsınızdır. stokçuluk başladı. ne kadar çok stoklar, ne kadar geç satarlarsa o kadar çok kazanırlar. çünkü hiper enflasyon var. bir yandan cebimizdeki paranın alım gücü düşerken diğer yandan da temel besin maddelerini satın alamayabiliriz. hani karne, kuyruk diye anlatılanlar var ya, o günlere geri dönebiliriz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"endişe etmeyin gönüllerinizi ferah tutun" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim