haklı istek. ben yaşamalarına da karşıyım hatta. tez kellesi vurula. ben hariç.
devamını gör...
"it ürür, kervan yürür" diyerek katılmak istediğim başlık. evet aslında olması gereken bu. bunu daha önce dile getirenlerden biri olarak artık fazla önemsemediğimi belirtmek istiyorum.

başlığı açan değerli yazar arkadaşıma da tavsiyem kafasına bu durumu takmamasıdır. insanı kanser etme potansiyeli olan tipler hayatın her alanında vardır ve var olmaya devam edecekler. önemli olan onlara prim vermememiz.

nasıl prim vermeyeceğiz? başlıklarına kesinlikle yazmayarak. onları kesinlikle it hesabına dahi almadığımızı her fırsatta göstererek.

en nihayetinde bu kanser kitle kendini imha edecektir zaten.

edit: "it" derken köpeklerden bahsetmedim, sadece bir tabir olarak kullandım. zira köpekler bu kitleden çok çok daha değerli benim gözümde.
devamını gör...
katıldığım önerme. zaten önemsiz görüldüğü için engellenmiştir.
devamını gör...
oldu olacak bir de moderatörlerden biri öpsün tam olsun.
devamını gör...
her şeyi ne kadar ciddiye alıyorsunuz ya ?
devamını gör...
benim engellediğim bir yazar zaman zaman gönderilerimi beğeniyor. buna şaşırmalı mıyım bilmiyorum. engellendiğinden haberi var çünkü mesaj atıp cevap beklemeden engellemiştim. bana küfretmişti. affettim onu. engeli dursun bir süre daha.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"engellenen bir yazarla bütün bağlantının kesilmesi gerekliliği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim