kaynak
eski nişanlısının yüzüne kezzap atan adam: "kelimeler ile yapamadığımı kimyasal madde ile yapmak istedim. öldürmek gibi bir kastım yoktu. kimyasal maddenin zarar verebileceğini bilmiyordum" açıklamasında bulunmuş.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
yuh denesi tipin hareketi.

kelimelerle yapamadığın herhalde canını yakmak, incitmek, zarar vermekti. kelimelerle yapamadığını yapmak için kullandığın şeyin de neye sebep olduğunu bilmiyordun, he mi? allah belanızı versin!

iyileşince aynısını bu herife yapsın kız. karşılık görmeye görmeye azıttılar iyice.
devamını gör...
tipini dürttüğümün ayılarının "paşa oğlum, her şey yakışır, yap tabii" diye diye şımartıldığı öptüğümün coğrafyasında bazı kişiler tarafından normal karşılanan hareket!
gel bakayım şuraya, dinamit zararsız bir şeymiş, monte edeceğim de bir taraflarına!
aaaa zararlı mıymış? patladın mı? ahhh çok pardon yaa..
neyse bu gereksiz muhabbet uzar gider böyle..
bu tarz dağ ayılarına prim vermeye vermeye en son kendi ucuz çevresindeki hemcinsleriyle bazı ilişkilere gebe kalmak zorunda olacaklar.
prim, paye, yüz ve hayat denen değerli şeylerinizi vermeyin artık şunlara!
devamını gör...
oğlum sırf bu çirkinlikle halkın huzurunu bozmaktan senin yüzüne kezzap atılması lazım. kusmuk gibi sıfat allah şirk mi koşmuş annen sana hamileyken nası bi çirkinlik bu.
devamını gör...
adamın fotoğrafına bakınca dayak yiyorsunuz zaten. bir de bunlarla nişanlananlar var, kocişlerine kahvaltı hazırlayıp instagram yayını yapacaklar tabii.

kusura bakmasınlar bu erkek şiddetinden çok kadın salaklığı oluyor.
devamını gör...
klasik tip. saçların üstleri uzun, yanlar kısa. şaşmaz.
devamını gör...
aynıyla karşılık verilesi. sonra da karşısına geçilip zararlı olduğunu bilmiyordum denilesi... *****
devamını gör...
keşke burnundan ağzından çekseymiş zararlı değil niyetine böyle bir zihniyeti anca o temizler. özellikle dünyadan.
devamını gör...
bu ne bergen özentisi mi. artık yalanda pişkinlikte sınır tanımıyorlar. eskiden en azından gözüm döndü, anama sövdü falan diyorlardı. şimdi en dağ ayısının bile ne amaçla nerede kullanıldığını bildiği şeyi atıp böyle etkileri olduğunu bilmiyordum diyorlar dalga geçer gibi. ne attığını sanıyordun gül mü. atarken ne gibi bir etki yaratmasını bekliyordun, sivilce maskesi etkisi yapıp kırışıklarını falan düzeltmesini mi?
baya adalet sistemiyle alay ediyorlar. sonra bir de o adalet sistemi mecburen bunlara haklarını vermek zorunda olduğundan avukat falan atıyor. o avukat bunun cezasında indirim olmasını sağlayacak bir şeyler buluyor. heriflerin eğlenerek yaptığı cezada bir şekilde iyi olan bir şey bulup süreci her an adam için daha iyi hale getiriyorlar.
her zamanki gibi sığındığımız tek mecra maalesef içerideki kader mahkumları. umarım bir tanesi bunun biletini keser.
devamını gör...
ben aslında yoğum şeklinde devam etmesi gereken dahiyane müdafaa.
devamını gör...
at yalanı seveyim inananı. bu lafından dolayı da iyi hal indirimi falan alır bence.
devamını gör...
madem zararlı olduğunu bilmiyordun, zarar vermek istemiyordun peki neden attın diye sormazlar mı? katıksız mal. küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum. siz benim bol bol küfür ettiğimi varsayın.
devamını gör...
ben yapmadim elim yaptı gibi saçma bir savunma bu. akli eren bi insan bunu düşünemez mi ya. sabır!
devamını gör...
sorun bakın, kesinlikle mhp'li bir teröristtir.
devamını gör...
peki neden su, meyve suyu falan değil de kezzap seçtin acaba? bunu inandırıcı bulan hakime, savcıya da kafam girsin! sıvadınız iyice memlekete...
devamını gör...
sözlerinle kalbini kazanmak isteseydin kadının suratına gül fırlatacaktın herhalde hıyarağası. zarar vermek istememişmiş.
devamını gör...
sen gel bir insanın canına kastet ve hayatını mahvet, ama zaten ceza almayacağını bildiğinden böyle pişmiş pişmiş cevaplar ver.

suçu toplum hazırlar, suçlu işler.
küçüklüğünden beri her şeyi yapabilecek hakkı varmış gibi yetiştirilen veya böyle bir çevreye sahip bir ahmak, zaten ceza vermeyen bir adalet sistemiyle karşılaşınca ortaya böyle bir açıklama çıkıyor işte.

''kelimeler ile yapamadığımı kimyasal madde ile yapmak istedim''
zaten hiçbir zaman kelimelere başvurmamışsın ki. kelimelerle anlaşmaya gerek duymayan her şeyi şiddetle çözebileceğini sanan bir zavallısın. hak ettiği cezayı da almaz, olan yine suçsuz bir cana olmuş.

ya bizim bu milletin aşağılık kompleksi ne zaman son bulacak? yerin dibisiniz zaten, oradan çıkmak için suçsuz insanların hayatıyla oynamayın.
devamını gör...
kesin bu adamın sosyal medya hesapları kadınların mesajlarıyla doludur. tam bir alfa erkek ya.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eski nişanlısına kezzap atan adamın zararlı olduğunu bilmiyordum demesi" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim