portakal, chp'de demokrasi olmadığını belirterek, "basiretsiz, korkak bir lider var. benim gözümde kılıçdaroğlu artık böyledir. yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. saf mıyım ben? ya safım ya aptalım." dedi.

piro'nuza sahip çıkın yiyecekler. (bkz: swh)
(bkz: https://www.sabah.com.tr/fo...).
edit.
"ya safım ya da aptalım" diyor.
değilsin.
hastasın hasta. ve zararın bir tek kendine değil. hayallerinizi yalanlarınızı millete yutturmaya çalıştınız yıllarca.
yalnız değilsin. senin gibi çok var. ve hepiniz tedaviye muhtaçsınız.
devamını gör...
fatih portakal'a kesinlikle katılıyorum.
yeter ya,bir çekilip gitsin lütfen artık yaa..
yerini yeni insanlara,gençlere bıraksın,çekilsin...yeter!
bu kadar koltuk sevdalısı olunur mu ya??
devamını gör...
fatih portakal'a sonuna kadar katılıyorum. kılıçdaroğlu kemal, 13 seçim kaybeden bir koltuk sevdalısı fosildir, özünde erdoğan tayyip'ten hiçbir farkı yoktur. en sonki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde erdoğan'a kaybeden dersimli kemal, defol git artık!.. kılıçdaroğlu istifa!..
gizli akp'li sarı muhalefet dersimli kemal..
devamını gör...
haksız bir beyanat.

chp kritik dönemlerde, kendi yapısında bir partiden beklenebilecek türde, yani karakteristik hareketler sergilemiştir. olan bitenin kemal kılıçdaroğlu'nun suçu olduğu doğru değildir. günah keçilerine ihtiyacımız yok. 21. yüzyıldayız. chp'nin pasifist bir tutum takındığı konu ve durumlar ile ilgili tarz kemal kılıçdaroğluna aittir. her şey bundan ibarettir.
deniz baykal'ın saç baş yoldurttuğu zamanlar henüz unutulmadı.
devamını gör...
olm şu herifi savunmak için yaşadığınız kafayı neyle yapıyorsanız bana da söyleyin.
devamını gör...
seçimden 1 hafta önce: #2568317
ama tabii biz konuştuğumuzla kalıyoruz.
en azından portakal'ın sesi duyulur.
devamını gör...
iğrenç bir dersim'li.
hain dersim'lilerin tohumu.
yüzsüz.
sülük.

türkiyeye kötülük etme planlarından asla vaz geçmeyen ; ssk dahil, girdiği her yeri batıran, kötülükler saçan ; iblisin kopyası.

ben eski chp'liyim.
bu kılıçdaroğlu yüzünden, atatürkün kurduğu partimi terk ettim.
devamını gör...
düşünüyorum da hepimiz kılıçdaroğlu'nun yenileceğini biliyorduk ama bir umut inandık veya inanacak başka bir şeyimiz yoktu . olaya biraz daha geniş açıdan bakarsanız üst aklın yani kukla oynatıcıların bizimle yine ve yeninden nasıl oynadığını görürsünüz . adamlar azıcık olan yaşama tutunduğumuz enerjiyi bile bizden aldı , bizimle ; aklımızla alay etti .
devamını gör...
haklı.

istifa et a. oğlu!
devamını gör...
seçimden önce gerek televizyonlarda gerekse sosyal medya üzerinden kılıçdaroğlu ile verdiği demeçleri, güzellemeleri unutmadık. şu an burada paylaşmama gerek yok, inanmayan google'layabilir.
bir yandan "dedem, pirom, kalpler, sevgi sözcükleri, birleşe birleşe kazanacağız"lar havalarda uçarken diğer yandan sayın kılıçdaroğlu'nun uygun aday olmadığına dair en ufak bir eleştiri de, bakın eleştiri diyorum, günlerce kendilerinden olmayanlara yaptıkları linçleri, ötelemeleri, dışlamaları da unutmadık. dolayısıyla sayın portakal'ın ne dediğinin bir önemi yoktur, zira hepsi muhalif medya ile birlikte bu seçimin kaybedeni olmuştur.
devamını gör...
fatih portakal ve türevleri de bıraksın bu işleri gitsin. olmayacak adayı yıllardır pompala dur, tek gram eleştiri kondurma şimdi çık böyle bir açıklama yap. açıklamanın başına lütfen türk milletinden özür dilerim 10 yıldır size umut servis ediyorum diye de ekle.
devamını gör...
aslında yıllardır düşündüklerini bu sefer sesli düşünmüş. muhalefetin en büyük problemi zaten kılıçdaroğlu ve o'nun olmayan siyasi tavrıdır. hatta bir çoğu aday olmasını "kazanamazsa, kurtuluruz" diye destekledi. ama dedem meydanı bırakmamakta kararlı.
devamını gör...
doğru demiş washington portakalı. şaka maka amerika bile kemalden ümidi kesmiş anlaşılan. kendi elleriyle oturttukları koltuktan kaldıramıyorlar. gerçekten gülünç bir durum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"fatih portakal'ın kemal kılıçdaroğlu'na korkak basiretsiz demesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim