bomba koydunmu ayakları yerden kesilecek.
devamını gör...
sözlerim. hadi eyw.
devamını gör...
tırnaklarım. ok.
devamını gör...
gözler diyip azıcık romatizm etkisi katalım. sonra da gerçeğe dönelim.

zehirler daha iyi bir tercih gibi. karakafes otu, adam otu, güzel avrat otu, ... (bkz: agatha christie)
devamını gör...
zekâm.
devamını gör...
klasik, sessiz, kansız, acıtmadan.....zehir tabii.
devamını gör...
sevdiğinin kalbi diye yazan olmamış?

hani çok aşk acısı çekiyordunuz lan ha?
devamını gör...
üşengecim ben uğraşamam öyle teldi, zehirdi, bombaydı. o yüzden tüfek. tek sorun uzanıp beklerken uyuyakalmak. yoksa attığımı kaçırmam da uyuyunca kaçıyorlar. neyse üzerimi örteyim ben.
devamını gör...
profesyoneller ve kurbanla son anlarında yakın ilişki kurmayı tercih edenler (genelde saykolar) ateşli silahları tercih etmezler. işlediğiniz suçlar değil sadece, her fiili eyleminiz ardında bir iz bırakır. locard teoremine göreyse her temas bir iz bırakır, ki krimonolojinin temel ilkelerindendir. bağğzı suçlular bu yüzden delilleri ortadan kaldırmaya çalışır.

bir kişiyi öldürmek büyük bir yüktür. mevzunun hukuki, ahlaki, vicdani, dini boyutunu geçiyorum. birini gerçekten öldürmeniz için ya gerçekten de akli dengesi dış ya da iç etkilerle bozulmuş olmanız ya da gerçekten de fevkalade haklı nedenleriniz olması gerek. ikincisi konusunda emin değilim, kendim dahil.

ateşli silah yerine kesici, delici, kırıcı-parçalayıcı vb. aletleri kullananların asıl dertleri kurbanlarıyla olmaz genelde. ardında iz bırakmayan profesyonellerin de sadistlerin de ortak noktası budur.

bu arada: çoğu cinayet plansızca işkenir. katil kişisi yani fail, önceden plan yapmaz. birini öldüreceği aleti önceden tasarlamak bambaşka bir boyut.
devamını gör...
(bkz: nanorobot)

devamını gör...
kalemim.
devamını gör...
ay ne cinayeti be. tokat bile atamam.
devamını gör...
neden cinayet işleyecekmişim ki. idam cezasına bile karşıyım.
devamını gör...
şahsi bir olaysa boğmak isterim, motosiklete yük bağlamak için kullanılan lastikler o konuda iyidir, ellerde daha az morarma yapar, eğer bir sızma vs olayında öldürme gerekiyorsa bıçak iyidir, ama o filmlerde ağzı kapatıp boğaz kesmeyi unutun, ağzı kapatıp arkadan ensenin üstünden omurilik soğanına sokmanız gerekir, acemiyseniz boğaza yandan sokup keserek ilerlemeniz lazım.
ateşli silah ile vuracaksanız t point en iyisidir, daha yere düşmeden ölmüş hatta altına sıçmaya başlamış olur.

ama yine de savaşmayın sevişin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"favori cinayet silahın hangisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim