bu aralar durmadan ''param olsa bitcoin alırım'' lafını duyuyorum. dijital paralarda gelecek olduğunu düşünmekle beraber henüz bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi değilim. ek olarak teknoloji firmalarının yakın gelecekte daha fazla kazandıracağı görüşündeyim. özellikle elektrikli otomobil, uçan otomobil, nesnelerin interneti ve sağlık teknolojileri alanında arge kasan firmaların yatırımcılarına kazandırdıkça kazandıracağını düşünüyorum. iyi de kral, bizim o kadar paramız yok diyorsanız haklısınız. benim de yok. ama olsa kesin teknoloji firmalarına oynardım.

yatırım tavsiyesi falan feşman vermiyoruz. dava etmeyin aga fakiriz. bizim ipimizle çoluğun çocuğun rızkını borsaya yedirmeyin.
devamını gör...
burada bir yatırım telaffuz edip, o yatırımı yapmayıp ilerleyen zamanlarda bu yatırım önerisi karlı çıkıp, bunu daha önce söylediğimi ama yapmadığımı görürsem üzüleceğim için belirtmeyeceğim yatırımlardır.
devamını gör...
arkadaşlar baştan söyleyeyim de sonra demedi demeyin. yatırım ile ilgili bir şey yazacağınız zaman altına 'yatırım tavsiyesi değildir' yazmayı unutmayın. yatırım tavsiyesini sadece yatırım uzmanları verebileceği için başınız belaya girebilir.

tanım: gelecek vaat eden yatırımları tartıştığımız başlık.
devamını gör...
insanın kendine yaptığı yatırımdır. yeyin, için, gezin romalılar. hayat kısa kuşlar uçuyor.
devamını gör...
galatsaray hissesi almak bence bütün paramı galatasaray hissesi almak için kullanıcam bir dakika bir şey eksik benim param yok!
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"gelecek vadeden yatırımlar" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim