kendi kendime sinirlenmeme sebep olan gıcık bir durum. ne kadar hassas bir yapım var, birkaç gün arayla 2 tüp denedim yine başaramadım. hassas yapımdan dolayı gözlerim açılmıyor, açılsa bile hemen kapanıyor. bırakın damlatmayı daha tüpün dışına bile çıkmadan atmak zorunda kaldım damlaları. gözlerimde kuruluk var ve bu yüzden sürekli ağrı yapıyor ve psikolojik durumumu olumsuz etkiliyor. bir süredir yüzüme su tutarak etkisini azaltmaya çalışsam da ne yazık ki bu sorunla kalıcı olarak başa çıkamadım. bir süredir telefon kullanmayı bile bıraktım fakat azalsa da ağrılarım hâlâ devam ediyor. damla gözüme düşünce sanki sert bir cisim düşecekmiş hissine kapılıyorum ve damlatmayı başaramıyorum. keşke ağızdan hap gibi alınıp gözlerin sulanmasını sağlayan bir ilaç üretselerdi. bakalım damlatmayı ne zaman başarabileceğim. bildiğiniz bir çare yok mu arkadaşlar, eminim aynı sorunu yaşayan insanlar vardır içimizde. işimden dolayı bilgisayar başında çok saat geçiriyorum, bu durumun önüne geçmem lazım.
devamını gör...
benim de başlarda yaşadığım durum. artık alıştım. en rahatı kişinin kendi gözüne damlatması. diğer türlü plastik ucu gözüme batacak falan diye korkuyorum.
devamını gör...
doğru bir şekilde yapmak için sizin sabit bir şekilde uzanmanız ve ikinci bir kişi tarafından göze damlatılması gerekmektedir.
devamını gör...
uzun uğraşlar sonucu damlattıktan sonra güzün aniden kırpılması ve tüm sıvının akıp gitmesiyle sonuçlanır.
devamını gör...
zamanla başarılı olduğum uygulama. biraz yukarıdan yapılınca isabet oranı artıyor.
devamını gör...
sadece aynayla gerçekleştirebildiğim eylemdir. tavsiye edilir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"göz damlasını göze bir türlü damlatamamak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim