1.
selam sözlük. yılbaşı için ankara’dan arkadaş grubum gelecek, dışarıda olmaktansa evde vakit geçirmek istiyoruz. bu günlük ev kiralama işi nasıl oluyor, süreç nasıl işliyor tam olarak ? şimdiden halletmek istiyorum, böyle organizasyonlarda geç kalınca fiyat da şişiyor işler de karışıyor.

kadın erkek karışık bir arkadaş grubumuz var, bu sorun oluyor mu ?
bir de bir yerde eve ev sahipleri tarafından kamera falan yerleştirildiğini okumuştum, böyle sapıkça şeyler var mı ya?
devamını gör...
2.
sahibinden. com da bile dünya kadar ilan bulabilirsin dostum, ruhsatlı olarak günlük ev kiralayan bir çok firma var. kadın erkek kalmak ile alakalı bir problem yaşayacağını da düşünmüyorum, benim başıma hiç gelmedi.
devamını gör...
3.
vay arkadaş bir tek biz mi yalnızız dediğim sorunsal.
bir şey olmaz sevgili yazar, dostlarınla beraber eğlenmenize bakın siz.
tek sıkıntı hem yılbaşı için kiralıyorsun hem de pazar gününe denk getirecekseniz fena geçiriyor bazıları. o kadar parayı ödedikten sonra kameraya falan takılmazsınız zaten.
devamını gör...
4.
kendini amatör porno sitelerinde görmek istiyorsan devam et genç adam.
devamını gör...
bence hiç güvenilir değil her gün kimler giriyor allah bilir o evlere.
devamını gör...
arkadaşım günlük kiraladığı evde polis baskını yemişti. 18 yaşının altında oldukları için sorun olmuştu baya, dahasında olanları bilmiyorum ama sonuçta eve girip çıktıklarını ihbar eden birileri olmuş.
devamını gör...
günlük mü güleyim bari fuhuş yuvası o
devamını gör...
bwnce güvenilir değil. orada neler yapıldığını bilemezsin
devamını gör...
mevcut twitter ifşalarını gördükçe şüpheye düşen insanların ortak sorunu.
devamını gör...
10.
kadıköy'de acayip sarhoş olduğum bir gün , arkadaşımla ev kiralamıştık. hiçbir sıkıntı yoktu. çok temizdi. eve gidemeyecek kadar kötü olmasaydım kalmazdım. işin açıkçası benim seks kasedim düşmedi hiçbir yere. sizinde düşmez reis rahat ol. ama iyice araştır.
devamını gör...
11.
küçük şehirlerde pek sıkıntı olmuyor
devamını gör...
12.
yahu genel olarak tüm günübirlik evleri şer yuvası gibi lanse etmiş yazar arkadaşlar ama bu işi meslek olarak yapan düzgün kurumsal işletmeler de yok değil... ha fiyatları o şer yuvası olarak lanse edilen yerlerden fazla ama o kadar da olsun.

bir iş, proje ya da toplantı için gittiğim şehirlerde (ankara, izmir, istanbul, bursa vb.) sürekli kaldığım yerlerdir bu günübirlik evler oradan biliyorum. biraz araştırma yaparsan internette yüzlerce "düzgün" işletme bulabilirsin merak etme. (burada şirket ismi vererek reklam yapmak istemiyorum ama mesaj atarsan yardımcı olurum.)
devamını gör...
zannetmiyorum. polis baskını yeme riski çok yüksek. bir de kızlı erkekliymişsiniz.

haberlere çıkarsınız.
hiçbir şey yapmasanız bile
"fuhuş evine baskın!"
"kızlı erkekli kalıyorlar!"
"zinacı pislikler yakalandı!" gibi manşetlere konu olabilirsiniz. biliyorsunuz türk medyası olayları abartmayı çok sever. türk halkı da böyle haberleri çok sever. uzak durulası.
devamını gör...
hiç tekin değil..
devamını gör...
üç kuruş farkla güvenli bir otel seçimi tercih edilmesi gereken sorunsal.
devamını gör...
hiç değildir üniversite de ev kiralamıştık 1 saat sonra pompalı tüfekli kar maskeli adamlar baskın yaptı.
devamını gör...
kullanacağınız uygulamaya bağlı olarak değişebilecek olan faktördür.

hayatımda bir kere günlük ev kiralamayla işim oldu (bursa'da okuyan arkadaşımın yanına gitmiştim), airbnb üzerinden ev kiraladık.

ev gayet temiz ve güvenliydi, ev sahibinin ilgisi ve alakası da cabası.

airbnb uygulaması da uluslararası çapta güvenilir bir şirket olduğu için güvenlik ve temizlik konusunda bir sorun yaşamadık.
devamını gör...
burdaki sıkıntı ev sahibinin kamera yerleştirmesi değil. asıl sıkıntı senden önce kalan kişi yerleştirmiş mi?
sapık gibi düşünmeye çalışınca hiçte kötü fikir değil. o zaman sapıklar bunu kesinlikle yapıyordur. belki de eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmüşüzdür kimbilir :)
devamını gör...
nerede ve kimden kiraladığınıza göre değişecek durumdur. sonuçta o evleri de birileri ya mülk sahibi olarak doğrudan size, veya kiracı alt kira ilişkisinde size kiralıyor. muhit ve muhatap öenmli.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"günlük ev kiralamak güvenli mi sorunsalı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim