1.
çoğumuz severek izledik ve ne zaman televizyonda çıksa izlemesek bile arka planda açık olur, hadi dostum kabul et sen de severek izledin
devamını gör...
2.
her gördüğümde hızlıca kanalı değiştirdiğim, sırf boş aksiyondan ibaret sıkıcı film serisi.
devamını gör...
3.
fena başlamayan hikayesi felaket berbat ilerleyen seri. bitiyor allahtan.
devamını gör...
8 çok iyiydi 9 u dört gözle bekliyorum.
devamını gör...
orijinal adı fast and furious olan film serisi. tyrese gibson ise serinin en sevdiğim karakteridir. kim bu gibson diyenler olacaktır muhtemelen. filmin komik musa sow'u diyeyim siz anlayın.
devamını gör...
ilk filmleri araba yarışı öyküleri içerirken, daha sonra çekilenler james bond tarzı maceralara dönüşmüştür ve iyi de olmuştur.
devamını gör...
20 vitesli arabalar içeren film.
devamını gör...
şu klibi gözü dolmadan izleyen varsa helal olsun.

devamını gör...
yeni filmi uzayda geçecek diyorlar. insanın (yapımcının) elinde milyar dolarlık seri olunca böyle sapıtıyor demek ki.
devamını gör...
ff 10 un serinin son filmi olduğu ve "see u again" dediğim filmdir.
devamını gör...
- önümde passat var geçemiyorum paul

paul : salla dostum 1.4 tdi passata meydan okunmaz.

bu sahne ile beni benden almıştır.
devamını gör...
gençlik türü araba yarışı filmlerinden, dünyayı kurtaran adam konulu aksiyona evrilen seri.

dominic toretto karakteri iyice john wick, rambo falan gibi bir karaktere dönüştü. en zeki, en iyi şöför, en iyi dövüşen, en iyi silah kullanan, kısaca her şeyin toplandığı tek beden oldu çıktı. suç dünyasının lideri bir anda devletin baş adamı oldu. ne zaman amerika'nın, aslında filme gösterilene göre dünyanın başı sıkışsa -çünkü onlara göre dünyayı daima amerika korur, kurtarır- koca ülkede tek kurtarıcı dom oluyor. hemen kapısında bitiyorlar yetiş ya muhammed yetiş ya ali modunda. onca teknoloji, silah, milyonlarca asker falan hikaye. dom ve çetesine verin birkaç araba, yaslanın arkanıza onlar halleder.

hani bir filmi ve ya diziyi onca zaman izleyince bir bağ oluşur da kopamazsın ya, ister istemez izlersin devamını. uzun süredir o gözle izliyorum. evet mantık aramadan izleyince iyi aksiyon filmleri; ciddi bütçe harcanıyor, uçaktan araba atma/binadan binaya araba uçurma gibi değişik fantastik şeyler deneniyor ancak uzun zamandır ana konudan uzaklaştığından eski tadı alamıyorum.
seriye paul walker için başlamıştım. her ne kadar ilk filmde de başrol vin diesel görünse de film paul üzerinden ilerliyordu ve bence başrol oydu. sonralarında bariz şekilde diesel'e geçti, paul yan karaktere evrildi. paul'un ölümüyle tamamen kayış koptu. film hızlı ve öfkeli'den çok adı değişse yadırganmaz derecede dominic toretto'ya evrildi, bu sebeple serinin artık biteceğine seviniyorum, çünkü devam etse biliyorum yine izliycem.

son olarak; r.ı.p paul walker..
devamını gör...
ilk filmleri güzeldir, çünkü ana tema araba yarışıdır. sonraki filmler "bir filme ne kadar bütçe harcanır ve bir film ne kadar gösterişli olabilir"in deneyi gibidir. gökdelenden gökdelene atlama gibi absürt sahneler ve bol dövüş, çatışma sahnelerinin olmadığı, yarışın, modifiyenin ve sokak ruhunun olduğu ilk filmlerin yanına yanaşamaz.
devamını gör...
bunu seven bunu da sever.

(bkz: baby driver)
devamını gör...
bu serinin her filmi benim için hafta sonu keyifli bir günde pizza yerken yanda açılacak filmdir. saçmadır, gereksiz uzamıştır ama olsun adamlar çekiyor. özellikle aksiyon sahnelerini güzel çekiyorlar ve her seferinde daha da geliştirerek yapıyorlar bunu.
devamını gör...
serinin ilk iki filmi benim için en iyilerindendir. sonraki seriler yarıştan uzaklaşıp aksiyona evrilmiştir o yüzden benim için diğer seriler yarıştan çok aksiyon türüne giriyor.
edit: tokyo drifti eklemeyi unutmuşum :)
devamını gör...
rahmetli paul walker'dan sonra asla aynı tadı vermeyen, vin diesel'in benden hızlısı mezarda repliğini söyleyerek rahmetliyi onurlandırmasını beklediğim film serisi.
devamını gör...
ilk 4 filmden sonra ilk izlerken ki heyecanı alamadığınız film.
devamını gör...
daha hızlı daha öfkeli serisi favorimdir. gece kulübünde adamı arka odaya kadın tuzağıyla çekip, göbeğine fare koyduktan sonra "şişko pislik" diyerek işkence yaptıkları sahne nedense her daim aklımdadır.
devamını gör...
bokunun boku çıkan film serisi. sadece tokyo drifti izliyorum denk gelirse. o da malum cıngılı için.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"hızlı ve öfkeli" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim