vin diesel tarafından açıklanan tarih. acı ama gerçek.


geçtiğimiz perşembe günü associated press'e yeni açıklamalarda bulunan dominic toretto karakterini canlandıran isim olan vin diesel, 25 haziran'da vizyona girecek hızlı ve öfkeli 9 ve ardından gelecek iki film ile 2024'te 'hızlı ve öfkeli' serisinin final yapacağını söyledi.

vin diesel, bugün bile gişe rekorları kırmakta olan bir serinin sona erdirilmesiyle ilgili olarak, "her hikaye, kendi sonunu hak ediyor" ifadelerini kullanırken; "insanların bitmek zorunda değilmiş gibi hissedeceğini biliyorum ancak ben, tüm iyi şeylerin bitmesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.

hızlı ve öfkeli serisinin finali olacak hızlı ve öfkeli 11 ya da hızlı ve öfkeli 10 part ıı, aksiyon sineması açısından bir devrin sonunu işaret etse de bu, hızlı ve öfkeli evrenine tamamen veda edeceğimiz anlamına gelmiyor.

hobbs & shaw gibi yan yapımlar ya da diğer bir deyiş ile spin-off'lar, hızlı ve öfkeli serisinde tanıdığımız karakterlerin bağımsız yapımlarla da karşımıza çıkabileceğini göstermişti. şayet seride toretto karakterinin eşini canlandıran michelle rodriguez'in karakteri olan letty ortiz'in bir spin-off yapım ile karşımıza çıkacağı biliniyor.

kaynak:

www.webtekno.com/hizli-ve-o...
devamını gör...
paul walker öldüğünde bitmişti bu seri benim için.

how can we not talk about family, when family is all that we got? *
devamını gör...
o kadar çok film çekildi ki resmi bile olsa inanmadım bu açıklamaya. arka sokaklar olayına döndü artık dünya döndükçe hızlı ve öfkeli serisi sürmeye devam edecek
devamını gör...
öfke dindiği vakit.
devamını gör...
e bitsin artık. yoksa, huzurevinde tekerlekli sandalyeler üstünde yavaş ve öfkeliye kadar gider bu muhabbet.
devamını gör...
arka sokaklar ile ortak final yapsınlar. hüsnü hız cezası kessin, mesut da kötü adamları enselesin.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hızlı ve öfkeli serisinin sona ereceği tarih" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim