kuva-yi milliye'nin teknolojik versiyonudur. kuva-yi milliye ülkemizi işgalcilerden kurtarmak üzere kurulan milli bir direniş örgütüyken huawei-milliye de ülkemizde son günlerde sayısı hızla artan tiktokçu z kuşağıyla mücadele için kurulmuş bir gizli örgüttür. örgüt kurulduğu günden bu yana 20 bin tiktokçu gencimizi bu bataktan kurtarıp topluma kazandırmıştır. kar amacı gütmeyen bir örgüt olan huawei-milliye bu alanda yaptığı projelerle birçok ödüle layık görülmüştür.
devamını gör...
miss gibi reklam kokuyor yaa.. bari değdi mi doping yaparken hamile kalan pesmerge kardeşim? bi psmart lite'ı hakettin. ben şahidim.. *
devamını gör...
yerli ve millî söylemlerinin başlık bulmuş halidir.
devamını gör...
sanki huawe-i milliye olsaymış daha iyi olurmuş gibi.
devamını gör...
yaratıcı ama komik olmayan yenilikçi tanımdır
devamını gör...
sarsılarak kahkaha attım.
devamını gör...
türk gençliğinin teknolojiye ve onun ihtiyaç konumundaki ürünü olan telefona ulaşımını engellemek, gençleri gündeme ve gerçeklere karşı cahil bırakmak isteyen; bize gönül veren bazı kuşaklara özellikle nefret ve kin besleyen; gençlerin sefalet içerisinde sürünmesinden zevk alan çağa ayak uyduramamış insanlarla mücadele örgütüdür. örgütümüz üyeleri sınırlı olmakla beraber kılı kırk yararak seçilir fakat iki üyemizin kimliğinin ifşa olması nedeniyle kamuoyuna açıklama yapma gereği duymaktayız. (adfghllkjhgfdsasdf)

ilk direniş

son direniş
devamını gör...
general mobile'ın ordusuna karşı oluşturulmuş milli mücadele hareketi.

gençlerin samsung fabrikasına çıkarak başlattığı şeklinde söylentiler vardır.
devamını gör...
uzak doğu cephesinde doğmuş bir teknoloji hareketidir. batı ya karşı, doğunun mukavemet göstermesidir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"huawei-milliye" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim