(bkz: hacılara yürüyor korkmuyorum)
devamını gör...
bizimde kendimize göre var bir havamız *
devamını gör...
evet , doğru bir gerçektir.
devamını gör...
kapalı kızları belirlemek için açılan başlık. *
devamını gör...
değildir, sallamayın. birkaçı dikkatinizi çekti diye müslüman coğrafyanın geri kalanındaki kadınları nasıl attınız? e kainat güzelleri de kapalı değil?
devamını gör...
sözlükteki kapalı kızlara özel açılmış başlık.
devamını gör...
daha çekici onları var açık olanlardan. güzellik görecelidir bazen. ben seviyorum kapalı olan kadınları. bir iddiadır evet.
devamını gör...
ne yalan soyliyim içinde bulunduğum durumdur, daha öncede dedim güzelliğimlen on pilana çıkmak istemiyorum dedim ama güneş yine balciklan sivazlanmadi. akepeli erkek arkadaşım mahmud el bin abdul kassam in tafsiyesiylen türbana girdim gecen mesela istakramda anında 27 beğeni geldi. allah vergisi bı guzelliyim var, ne giysem yakisiyo ister tanga, isterse turban. tabi izmirli olmamında zira güzellik bizde genital sekerim. hofff!!!
devamını gör...
birlik-beraberliğe, kucaklaşmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde böylesine ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı başlıkların açılması çok acı!
devamını gör...
"yasak" olduğundan çok daha çekici. güzel mi bilmem, değişir.
devamını gör...
bir ara kapalı bir kızla çıkmıştım. kızın açık halini hiç merak etmedim ama saçlarını göstermişti bana. kapali hali daha seksi geliyordu bana. bir gerçektir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kapalı kızların daha güzel olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim