gerçektir.
artık genlerden midir, hijyenden midir, iyi beslenmeden midir bilmem ama genel gözlemim bu yöndedir.
devamını gör...
(bkz: rastgele kaptan)
devamını gör...
yokluk arttıkça ördekler kuğu olur, kargalar güvercin.
devamını gör...
bu kimin rüyası?
devamını gör...
böyle olsa da bizde durum hep aynı.
devamını gör...
evrim
devamını gör...
pandemi sen nelere kadirsin.
devamını gör...
sanırsam doğru
devamını gör...
efendim işte bunlar liberal ekonominin, serbest piyasanın, rekabet piyasasının güzellikleridir.

bırakın rekabet etsin kızçelerimiz.
devamını gör...
kimsenin güzelleştiĝi falan yok.
plastik cerrahi müdahele artıyor sadece.
herkes plastik. hepsi bu.
devamını gör...
yokluk başa vurmuş.
devamını gör...
artık mecnunların gözünde tüm kızlar leylâ.

tanım; kızların giderek güzelleşmesi olayı.
devamını gör...
zaten 1 yıldır pandemi, şimdi de uzun bir süre uygulanacak tam kapanma derken meriçliğin zirve yapması beklenen bir durum. geçen yıl pornhub bir süreliğine premium üyelik kampanyası yapmıştı. abazanlık başa bela....
devamını gör...
"nereden mi anlıyorum yaşlandığımı
kadınlar gittikçe daha güzel..." *
devamını gör...
oluyor o bazen.
mesela benim antrenman programım serttir. göğüs-sırt-bacak aynı gün, kol komple aynı gündür. her antrenmanda da karın vardır.
göğüs bacak sırt antrenmanı yaptığım döngünün ilk günü o sert antrenmandan yorgun argın, kan ter içinde çıkar, soğuk bir duş alır ve oturup dinlenerek protein shake içerim. dinlenip ayağa kalktıktan sonra sanki az önce yorgunluktan yığılacak olan adam ben değilim. bir enerji, bir hırs hali aman tanrım.
avm’den çıkmak üzere yürürken hangisine bakacağımı şaşırırım. hepsi mi güzel olur? ey yumurtaya can veren allahım sen neler yaratıyorsun böyle?

tanım : çirkin kız yoktur, az testosteron,androjen reseptörü ve androjen reseptörü aktivitesi vardır dediğim başlıktır.
devamını gör...
geyiği elektrik direğine bağlayarak yazacağım. çünkü bence de öyle de sebebi var elbette. bakım ve makyaj ürünleri çok arttı ve ulaşılabilirliği eskisine göre daha fazla. bir de genel bir rahatlama oldu sanki. mesela bizim zamanımızda, (bu da m.ö. 789 yılına tekabül eder) liseye giderken, saçımızı açmak bile yasaktı. toplu olmak zorundaydı bir şekilde. girişte nöbetçi öğretmene takılırdık yoksa. boyalı saçla okula gelmek yasaktı. formanın çok da dışına çıkan bir şeyle gidemezdik falan. şimdi pek böyle değil. e makyaj, bakım, fönlü saç vs. illa biraz daha güzel gösteriyor insanı, bu bir gerçek. fakat bir yandan da yeni nesil kızlar, artık birbirine daha çok benziyor. bu da, bu işin handikapı.
devamını gör...
son zamanlarda estetik ve makyajın iyice artması profesyonelleşmesi sonucu olan ilüzyon. yüzüne dikkatli bakarsanız anlarsınız zaten öyle olmadığını. tabi bunu abazan duygularınızı bastırdığınızı varsayarak söylüyorum.
devamını gör...
tam kapanma kararının şimdiden etkisini göstermesi hadisesi.
devamını gör...
öncelikle tşk. aslında giderek bakışın ve güzellik algısının değişmesi ve bu çerçevenin genişlemesinden de olabilir. belki de birbirinin kopyası tek tip güzellik algısına sahip insanların çoğalmasındandır.
devamını gör...
estetik opr.artışı ile doğru orantılıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kızların gitgide daha güzel olması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim