1.
evimi 4 kedi ile paylaşıyorum, bu teröristler çok kıl döküyor, bu zamana kadar sorun yoktu da, bebek sahibi arkadaşlarım gelmekten çekinir oldu bana. nasıl aşarız bu sorunu sözlük, bana bi çare bulun.
devamını gör...
2.
miele cx-1 blizzard cat&dog kesinlikle öneririm

devamını gör...
3.
bütçen varsa dyson al kökten çözüm.
devamını gör...
4.
elektrik süpürgesi tavsiyem yok ancak, kedileri balık eti ağırlıklı mamalarla besleyip 2 günde 1 tararsanız çok büyük oranda kıl dökme azalır, bilginiz olsun.
devamını gör...
5.
evde gezen robot süpürgeleri kullanabilirsin, hem sessiz hem de çok ayak altında durmadan işini yapıp köşesine çekiliyor bence çok işlevsel.
devamını gör...
6.
xiaomi süpürge s55 tam bu iş için dizayn edilmiş bir alet bence, kesinlikle bir araştır derim
devamını gör...
canlarım süpürge müpürge hikaye bu minnoşlar üstümüzü başımızı da tüy yapıyor malum. o yüzden migrosa gidip rula alın hem evi hem de üstünüzü temizler mis gibi. minnoşlarınızı da kocaman öpün yerime :)
devamını gör...
dyson.
devamını gör...
dyson + robot süpürge.. başka bi çözümü yok kıyafetlerdeki kıl tüy sorunu için de anlık olarak rulo ve genel olarak çamaşır kurutma makinesi.. o filtrelerden öyle bir kedi tüyü çıkıyor ki aklınız almaz
devamını gör...
bence robot süpürge+ikeadan dörtlü dörtlü alınıp depolanmış yapışkanlı rulo. gurur yapılmayıp bonkörce kullanılmalıdır.
devamını gör...
robot süpürgedir, aynı zamanda kedinizin dostu olacaktır. ayrıca kedinizin kendisinde açtığı tırmık izleri dostluklarını pekiştirecektir.
devamını gör...
ben kullanmadım ama arkadaşlarım dyson ve nilfisk marka süpürgelerden aşırı memnun .
devamını gör...
robot süpürge olabilir. kedimiz normal süpürgelerden çok korkuyor ama robot süpürgeye kısa sürede alıştı o gezerken izliyor süpürgeyi.* bence günlük olarak yeterli oluyor ama yine de arada bir normal süpürgeyle de evi süpürmek gerekiyor. bir de robot süpürgeleri fiyatlarından dolayı iyice araştırarak almakta fayda var.
devamını gör...
(bkz: saçlarım.)
(bkz: swh)
devamını gör...
dyson v15 derdim ama 19.999'liralık etiketi ile daha uygun fiyatlı ürünlere bakılabilir.

süper ürün o ayrı.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kedi sahipleri için ideal süpürge" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim