merhaba arkadaşlar, keman çalmak istiyorum ve araştırdığım vakit birçok keman markasına rastladım. kemanla ilgilenen yahut bu konuda bilgisi olan varsa kaliteli bir keman markası önerebilir misiniz? teşekkürler.
devamını gör...
ucuzundan bir stradivarius öneririm.
devamını gör...
midex.

f/p.

tabi bi kemana 10 bin euro vereceksen başka tavsiyeler de var.
devamını gör...
ilk kemanınız olacaksa valencia önerimdir. fakat ölçü için bir keman öğretmenine ya da müzik marketine gitmelisiniz. küçük ya da büyük ölçü çalışırken ellerinizin ağrımasına neden olur.
devamını gör...
(bkz: pokeman)
devamını gör...
dostum ben kemana başlarken acemi kemanı ile başladım. müzik aletleri satan yere gittim. dedim ki "reis bana keman lazım. ilk kez başlayacağım. var mı tavsiye ettiğin bir şey?" o da bana ucuzundan başlangıç kemanı verdi. markasız bir şey. 500 liraya almıştım zamanında. sonra profesyonel markaya ihtiyaç duydum. stentor 1400 a aldım. 5500 lira param var diyorsan alabilirsin.
devamını gör...
ilkokulda keman çaldığım dönemlerde vivaldi kullanmıştım ve memnundum. haricinde dominguez önerebilirim daha pahalı fakat daha kaliteli bir marka .
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"keman önerisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim