komedi / drama / yerli
7 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

gökhan ozoğuz' un (athena gökhan) yapımcılarından olduğu ve başrolünde oynadığı bir adana hikayesi.
gökçe bahadır, tamer levent, ferit aktuğ gibi bilinen oyuncuların da rol aldığı , ömer faruk sorak' ın yönettiği film sanırım son bir kaç yıldır netflix' in ısrarla çer çöp kategorisinde yaptığı-çektirdiği türk filmlerinin bayağı üzerinde bir yapım olmuş.

netflix yıllardır türk sinemasının içinden geçiyor. hiç bir sinematografik değeri olmayan, ne dediği bile anlaşılmayan türk filmlerini peş peşe sürüyor platforma. oysa ki '' kendi yolumda'' güzel kurgulanmış, abartıya kaçmadan bir hikaye sunan eğlenceli bir yapım olmuş diye düşünüyorum.

film sayesinde ki sanırım gerçek bilgi bu gökhan özoğuz' un doğumevi bebek servisinden kaçırılma gitişiminin de tesadüfen fark edilmiş olduğunu öğreniyoruz.

filmde adana' ya has bazı temalar da işlenmiş tabii ama balkondan atlayan teyze, adana tipi terapi, her an çıkabilen sokak kavgaları , tuvalette eko, bunlardan bazıları.

kısaca hikayenin özetini geçersek de, athena bir konser için adana' ya gider. orada araçları bozulunca bir tamirhaneye yolları düşer. tamircinin oğlu da bağlamasıyla yaptığı bir kaydı gökhan' a dinletirken, '' sen de benim gibi adana' da bir tamircinin oğlu olarak doğsaydın acaba bu kadar meşhur bir müzisyen olabilir miydin'' diye bir soru sorar. bundan sonrasında gökhan kendini o tamirci çocuğun yerine koyarak onun hayatını yaşasaydım ne olurdu acabanın üzerinden bir hayale dalar.

gökhan ve hakan özoğuz
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

gökhan özoğuz ve gökçe bahadır
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kendi yolumda" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim