düşman başına diyeceğim ama düşman başına da değil, evlerden ırak olması gereken insan modelidir.
şimdi cool olmak insanın aurasında vardır, sen cool falan sanıyorsun kendini ama değilsin yani ki cool olup olmadığını sen, yaşam biçimin vs belirlemez, auran belirler onu da başkası görür sen cool biriyim falan dersen iticinin önünde gidersin.
devamını gör...
değildir. cool olsa kendini cool sanmaz.
devamını gör...
kendini bir şey zanneden insandır.
zaten bir insanın kendi hakkında bir fikre sahip olması kendini bir şey zannetmesi bana pek akıllıca gelmiyor.
ben kendime çok akıllısın desem çok havalısın desem ne kadar mantıklı olur hiç mantıklı olmaz.
devamını gör...
çayı şekersiz içtiğini tüm türkiye'ye ilan eden bir kesim var,nasıl yaniiii sen şekerli mi içiyorsuuun, sanane kardeşim benim zevkimden istersem tuz koyarım.
devamını gör...
kaşına çizik attıranlar
deri ceket kombini yapanlar(kuzey tekinoğlu özentiliği)

aslında değildir sadece sanandır.
devamını gör...
bi de bunlar da şey tipleri vardı
ya tatlım ben sevgili yapmam takılırım diyen
devamını gör...
çok fazla prim verilmiş insan türü,yada biyolojik nesne.oysa sonradan cool olunmaz cool doğulur.
devamını gör...
bir de bunu kendi söylüyorsa daha da iticidir.
neren cool hıyar ağası!açlıktan nefesinin kokusu bir kilometreden duyuluyor.faturanı bile ödeyemiyorsun!az konuşup hiç gülmemeyi,kimseyle konuşmamayı marifet sanıyorsun!
ben biraz cool'umdur da.lafa bak! bir tarafımla gülüyorum sana gerizekalı kusura bakma!
devamını gör...
bende; hepimiz allah'ın birer cooluyuz esprisinin ne zaman yapılacağını düşündüren başlık.
devamını gör...
sanamayanlara hayatı dar eden fena halde ortamlarını geren gereksiz triplerle nefis bir muhabbeti bile saniyeler içinde mahvedebilen ve tüm dünyada varlık gösterebilerek en dayanıklı ve uyumlu yapıdaki türdür.
devamını gör...
ne demiş yapımböyle film kimse cool olmaya çalışmasın.
devamını gör...
sırtını tıpışlayıp tamam diyip geçiniz ,zaman kaybetmeyin.21.yy dünyasında sayıları oldukça çok olan insanlardır adeta dünya onların etrafında dönüyor sanarlar .kadın-erkek ayırt etmeksizin en itici davranışa sahip insandır.
devamını gör...
sohbeti, bankın orta yerine yapışıp kalmış sakız hissi veren arketip. bunun yanında ne yöne kaykılsa rahatsız olur insan. uzağa kaçsan düşeceksin, yakına sokulsan totona üstüne başına yapışıp bulaşacak sonra temizle temizleyebilirsen. buzlarla tuzlarla yağlarla kumlarla ovala ki çıksın!
yanında kaldıkça da mecburi bir rehavet ve çöküntü hissine gark eder. yayıldıkça yayılır, yayılır yayılır. kalk git işte! ne işin, ne alıp veremediğin var da oturuyosun hala orda? kalk git çünkü o hiç kalkmayacak ordan, hayatına yayılıp sana yapışmadan kalk uzaklaş!
devamını gör...
dinlemediği rock gruplarının tişörtlerini giyen insan.
devamını gör...
muhtemelen gotik takılıyor, saçlarını farklı renklerde boyayıp, piercing takiyordur. kötü göründükleri düşünmüyorum ama cool degiller
devamını gör...
sansın.
devamını gör...
ben değilim. çünkü cool değilim. bazısı vardır kendini açık etmeyi sevmez. laflar ağzından kerpetenle çıkar. ben böyle değilim. ben herkesle konuşurum. taksi ile seyahat ederken şöförlerle akraba çıkacak kadar konuşmayı sevdiğim doğrudur. bir de ben konuşurken kendi sesimin şehvetine kapılıyorum. böyle açın türkiye'nin önünü türkiye geliyor sloganı ile koşarak uzaklaşasım geliyor.

şaka bir yana siyaset konuşurken mikrofon bulmuş süleyman çakır gibi hissediyorum ama kürtaj dede olan süleyman çakır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kendini cool sanan insan" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim