#netflix dizisi #final yapan diziler
aksiyon / animasyon
10 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

powerpuff girls ve my little pony friendship is magic serilerinin yapımcılarının netflix'teki komedi bazlı süper kahraman yapımı. 2019-2022 arası sürmüştür.

boyadığı cevizleri somunlara yapıştırarak güç yüzüğü yapan geek bir çocuğun yüzükleri gerçekten de büyülü güç kazanınca, içinde yaşadığı new mexico çöl yolundaki kasabadaki insanların bazılarına bu yüzükleri vererek beraber süper kahraman takımı oluştururlar. kendi kullandığı yüzüğün uçma gücü varken, kendisinden biraz büyük jo isimli kızın ışınlanma yüzüğü, dedesinein aynı narutonun meşhur kage bunshin hareketi gibi kendisini çoğaltma özelliği olan yüzüğü, rosie isimli ufak bir kızın devleşme yüzüğü, çöl kasabasındaki şişko kedinin de geleceği görme yüzüğü vardır. genellikle uzaylıların istilasına uğrayan bu kasabada kahramanlarımız onlara karşı savaşırlar ancak kid cosmic grubun en beceriksiz başarısız elemanıdır ve onun ego/hırs yapması dramatik durumlara sebep olur. chuck isimli uzaylı kötü yaratık favori karakterim, karakterleri aşağılaması gerçekten kopartıyor. 2.sezonu uzayda geçmekte olup, 3.sezonu powerpuff girls göndermeli bir federal grubu altında avengers niteliğinde kötülere karşı savaşırlar. spider man'e göndermeli çizgiromanlar da çok iyi olmuş.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kid cosmic" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim