boş bir karardır. buradaki herkes toplanmış oraya gidiyor. aynı elemanlar, aynı isimler ve aynı sonuç olacak. orası bozulunca da bir başkası çıkar elemanları toplar götürür hipopotam sözlüğe.
devamını gör...
(bkz: napim)
hadi selametle yolu kapamayın geçecek var hayyyydi giriş çıkışları tutmayalım abicim
e yürüsene yahu gitmiyor muydun
yok abi be abla be arkandan ağlayan seni tutan
bekleme yapmayalım arkana bakmadan yürü
haydi be kardeş be ne mızmızlandınız.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
'bana ilgi göstermezseniz, kirpi sözlüğe geçerim heee' başlığı bu. ilgi manyaklığı yani, modlar acilen ilgi gösterin. ayrıca bana da ilgi gösterirseniz sevinirim modlar, kirpi sözlüğe geçerim heeeeee. bakkk geçerimmmmmm.

(bkz: evet tarafından)
devamını gör...
(bkz: yallah kirpiye)
lütfen gidin ya. gidinde temizlensin şuralar.
hadi git.
devamını gör...
bu gidişle burada da kalmayacağım ama oraya da geçmeyeceğim..

görmek istemediğim tiplerin hepsini engelleyeceğim. kuru gürültü yapan salakların sesi çok gür çıkıyor. güzel insanlar da bu gereksiz otlar arasında kayboluyor.

ben buraya bu çirkin herifleri görmek için kaydolmadım.
devamını gör...
sen gitmek istiyorsun da bakalım orası seni isteyecek mi? o da var.
devamını gör...
şimdi efendim ne vereceklerine bağlı. derler ki gel bizde yazarlık yap sana 10bin türk lirası değerinde kitap çeki. hemen giderim. arkama bile bakmam. buraya da sırf kitap almak için gelmiştim zaten. benim için her şey maddiyat. ama sanmıyorum ki o kadar zengin olsunlar.

neyse bir kez daha hatırlatalım. sözlük kütüphanesi size ücretsiz kitap veren bir sözlük içi oluşumdur. duyanlar duymayanlara duyursun.
devamını gör...
(bkz: hala sözlük formatında diretmek)
devamını gör...
üzüntüden iştahım kesilir gitme bak.
devamını gör...
normal sözlük anlık.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
harika bir başlık. bence şunları da açın bi ara:
kirpi sözlük yazarı olmak
normal sözlük vs kirpi sözlük
kirpi sözlük'te kızlar teklif ediyormuş (swh'li bayat mizah)
normal sözlük'te yazar olacağına kirpi sözlük'te çaylak olmak
hoşlanılan kızın kirpi sözlük yazarı çıkması

yetmez. sonra da üniversite 1'lere musallat olan cemaat abisi gibi, yazarlara davet mesajları atın. "dostum"la başlayın mesajlara. o şart ama.
"dostum entry iyiymiş, güldüm bayağı. bu arada sözlükte git gide düşen kalite ve moderasyonun ayrımcı tutumlarından sıkıldıysan seni de kirpi sözlük'e bekleriz. şimdilik görece küçük, samimi bir kitlemiz var. ortam güzel, sözlüğümüzde her telden insan mevcuttur efenim. =))"

ahahahaha. gidin telegram grubu açın abi. "her telden insan var"la, "görece küçük ama samimi bir ortam"la, "efenim"li sempatik cümlelerinizle telegram abazanlarını avlayın. 2023'teyiz ya. yapın bunu. sözlük açmayın artık. telegram'a gidin.

kirpi sözlük nedir, vizyonu/misyonu nedir, neye tepki olarak kurulmuştur bilmiyorum bu arada; ben sadece süper müthiş orijinal bir misyon doğrultusunda kurulan ve prime döneminde dahi maksimum 35 aktif yazara ulaşabilen klon sözlüklere ayna tutmak istiyorum. genel gidişatın fotoğrafını çekmek. heyecanla koşup "küçük prens"in başlığını açan otuzluk bebeğin memesine dişimi takmak.

bölünün lan fraksiyonlara. normalci-kirpici kavgası izleyelim şurada. beton blok gibi sözlük eleştirisi okuyalım. veda entry'sini çakıp artık kirpi'de yazacağını deklare eden insanlara saygı duyalım. iki sözlükte de yazan adamların arkasından "abazan adi, derdi başı meme bunun" diye atıp tutalım.

kirpi sözlük. neden bu ismi seçtik? çünkü diken.

hiç yoktan başlığınızı up'ladım lan, basın bakalım artıya. şık şık.
devamını gör...
aynı çatı altında aşkımız bir yalanmış
dönüp paktım kirpi'ye paylaşacak ne kalmış
yıllar yorgun, ben yorgun...

devamını gör...
(bkz: normal sözlükten çıkıp normal sözlüğe girmek)

normal.
anormal olan bunu bir başlık açıp "bakk ben gidiyorum he, haberlerniz ossuunnn" şeklinde duyurmak. komik. nasıl ki geldiğinizde kimse niye geldin demiyorsa gittiğinizde de kimse niye gittin demeyecek. isteyen istediği yerde yazsın. max 13 saat 47 dk. 13 saat 47 dk içinde yeriniz dolar.
kesin konuşuyorum.
devamını gör...
çok mantıklı olmadığını düşündüğüm tercih.

he gidip cinsel performans ürünleriyle dalga geçecek bir entry girmeye niyetlenip en sonunda kendinizi peş peşe mesir macunu / (bkz: ayşe hafsa sultan) / (bkz: manisa) / (bkz: şehzade camii) diye bakınızlar verirken bulmak istiyorsanız orası ayrı.
devamını gör...
ne boş yapmışsınız la isteyen istediği yere geçer size ne olm?
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kirpi sözlüğe geçiş yapmaya karar vermek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim