kitap alışverişi yapmanızın karşılığında sokak hayvanlarına yardım yapan kitap alışveriş sitesi.

böyle güzel amaca vesile oldukları içinde ayrıca sevdiğim alışveriş sitesidir. fiyat olarak da diğer sitelerle yarışır.

siz de bakmak isterseniz
devamını gör...
elde ettiği geliri sokak hayvanlarının tedavisine harcayan güzelim kitap sitesi. ayrıca askıda kitap ve mama kampanyaları da var ve müşteri hizmetleri de çok sevecendi.
(link: www.kitapkoala.com/::)
devamını gör...
sokak hayvanlarına sundukları destek ve tüketiciye gösterdikleri özen kitapkoalayı benim için özel kılıyor.
devamını gör...
kitap almak için 30tl sınırı var, askıda mama(40tl) ile de kargo ücreti ödemeden kitaplarınızı alabilirsiniz. bir öğrenci olarak askıda mama sık alabileceğim bir şey değil ama genel olarak siteyi sevdim. siparişimi verdikten 1 gün sonra elime ulaştı, çok şirin bir kitap ayracı yollamışlar. benim için diğer kitap satan sitelere göre öne çıkmasını sağlayan şey ise "bir ... ile buluşma" yani sürpriz kitap satışları oldu. bir gerilim ile buluşma(15tl) kitabını aldım, okumadığım ve ilgimi çeken bir kitap çıktı içinden. diğer buluşma kitaplarını da almayı düşünüyorum.

güncel: bugün bir polisiye ile buluşma kitabım da geldi. okumak istediğim bir yazarın kitabı çıktı ve çok mutlu oldum. diğer buluşma kitaplarını almayı düşünmeye devam ediyorum. ayrıca kargo biraz geç geleceği için mail ile sevimli bir mesaj geldi, böyle durumlarda geciken kitabı almaktan vazgeçme hakkımız varmış.
devamını gör...
bir kere sipariş verdiğim ama büyük ihtimalle bir daha kullanmayacağım kitap satış sitesi. buluşma kitaplarından 2 tane sipariş ettim ve içinden çıkan kitaplar raflarda arkada kalmış, herkesin görmezden geldiği, ilkokul çocuklarına okuma alışkanlığı kazandırsın diye verdiğimiz tarzda romanlardı. buna çok benzer bir çalışmayı kidega da yaptı. oradan verdiğim siparişte çıkan kitap yaşar kemaldi mesela. sokak hayvanları için askıda mama, niyeti güzel ama bence amacından biraz uzak bir uygulama. 30-40 lira bir ücreti var. bu bence caydırıcı. onun yerine bir havuz oluşturulmalı askıda mama için. 3-5 demeden buraya bağış yapabilmeliyiz siparişlerde. bu havuzda toplanan para yine aynı amaç için kullanılabilir. ben kitap sipariş ederken ekstra 40 lira vermek yerine aynı paraya mama alıp sokağımdaki kedilere köpeklere vermeyi tercih ediyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kitap koala" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim