5 sene önce akp’ye laf ettiğim için üstüme yürüyen dayım. şimdi facebook’tan akp’ye isyan ediyor.
devamını gör...
bir gün gerçekleşecek durumdur. onlar için geç olacak ama olacak.
devamını gör...
e o halde bu %38-%40 oyu kim veriyor, uzaylılar mı veriyor? şeklinde bir soruyla cevap verebileceğim, gerçek olmadığına inandığım gerçektir.
devamını gör...
sabah akşam sövüp sayanın, sandık başına gidince yine ampule basacağı gerçeğidir.
devamını gör...
öyle derler, sen onlara bakma. oy günü gelince de sandığa koşarak gidip lambaya basarlar. 3 ay sonra da geçen verdim ama bir daha vermeyeceğim deyip yine verirler ve bu döngü devam eder gider böyle.
devamını gör...
ımm badem bıyık ve gül suyu koktu buralar muhterem yakın zamanda cemaatçi biri geçmiş olmalı buradan.
devamını gör...
mevcut ekonomik durumun getirdiği zorunluluktur. türk insanının işler cebe gelene dek, maskeye ve gösterişe inanmasının sonucu olarak 2020 türkiyesinde en kötü yönetilen ülkeler arasındayız. ülkenin kaynakları yurtdışına satılırken, uluslararası itibarımız yerle bir edilirken, dünyaya boyun eğerken, toplumun çok az bir kısmı ses çıkarır. fakat şu andaki kriz koşulları hepsinden etkili olup, yönetimdeki sallantıyı gözümüze sokmaktadır.
devamını gör...
bu ülkenin cahilliğini fazla hafife alıyorsunuz.
devamını gör...
yüzde 35 oy oranı yoktur kararsızların oyları sayılıyor o şekilde lanse ediliyor. amaç algı yapmak. oylar düşük olmasa zaten erken seçim olurdu. mhp oyları yüzde 7 ama anket firmaları kararsız ları ekliyor 11 oluyor. karar sız oyları çıkartırsan rakamlar çok düşük.
devamını gör...
efendim kötü ama söyler misin bana bunlardan daha iyi var mı ki
devamını gör...
cevap çok basit, önce dürüstçe oyları kullanın, cevabı hep birlikte görelim ak mı kara mı neymiş.
not: cevaplarda aslında “gerçek” ile ilgili bir şık var. samimi olun yeterli yoksa mumlar yatsıda söner...
buyurun :
www.strawpoll.me/42263254
devamını gör...
dayın sabah namazından sonra gider verir yeğenim dediğim hededir. erdoğan'ın oyu 40-45'ten aşağı inmez. karşısında aday olarak kılıçdaroğlu olursa yüzde 55-60 bandını zorlar. chp-hdp ittifakına bu ülkede iktidar kimse vermez. chp bunu çok geç görecek ama iş işten geçecek.
devamını gör...
valla koyu bir muhalif olarak onların yerine vereceğim oydur.

yok öyle kurtulmak, açlıkla sınanana kadar devam.
devamını gör...
muhtmemelen koyu akplileri daha tanıyamamış birinin beyanı. bakıp bu ülkenin tüm koyu siyasi taraflarının gelecek seçimde oy vereceği insanı değiştirmiyeceği kesin. bir koyu chp'li erdoğanın karşısına her kim konulursa konulsun ona oy verecek. bir akp'li de karşısında olan bakmadan erdoğana verecek. seçimlerin sonucuna belirleyecek olanlarsa kafası daha temiz olan gençler. kafası temiz dediysek de...
devamını gör...
önemsiz bir detay.
devamını gör...
sen de bunu yedin?
devamını gör...
pandemi ve pahalılık akp'yi bitirmiştir. tartışmaya kapalı. durum belediye seçimlerinde olduğundan çok daha berbat.
devamını gör...
akp'nin kemik kadrosunun olan biteni gözlemleyip, mantık çerçevesinde tartarak değerlendirdiğini sanan kişi beyanı.
adamlar yummuş gözünü, erdoğan'ı peygamber ilan etmiş kendisine, ne dese doğrudur diyip kitleler halinde peşinden gidiyorlar. sizler bu adamlara neden koyun dediğinizi unuttunuz mu, çobana baş kaldıran koyun nerede görülmüş!

erdoğan akp ile ters düşüp eleştirmedikçe olmayacak iş sizinki, kendi partisine böyle bir şey demeyeceğine göre..
etrafınızdaki hükümeti eleştiren akp'li olduğunu bildiğiniz kişilere bakmayın siz, ilk seçimde yine akp'ye oy basacaklardır. neden akp'ye oy verdiğini sorduğunuzda alacağınız cevaplar bile belli: "hepsi aynı b.k nasılsa" madem hepsi aynı başkasına oy verseydin, bir de onu deneseydik derseniz de "başka lider mi var, gılıçdar'a mı vereydik, sgk'yı batırdı vs vs" olarak devam edecektir.

biz bu filmi daha önce çok izledik..
devamını gör...
demedi demeyin arkadaşlar şuan makepeye en çok yanaşanlar ileride yine günümüz muhalefetini suçlayacaklar. aynı fetoda olduğu gibi, rahmetli kamer genç'i mecliste linç etmeye kalkmışlardı feto dedi diye... aynısı olacak bakın görün.
devamını gör...
öyle bir gerçek olsaydı şimdiye kadar kendini çoktan göstermesi gerekirdi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"koyu akp’lilerin bile akp’ye oy vermeyeceği gerçeği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim